Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kötelező elmenni vérvételre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kötelező elmenni vérvételre tabi-írás előtt? Akkor írja fel a receptet, mikor ott van a kezébe a lelet, vagy nem?

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 05:34
 1/6 anonim válasza:
Nekem akkor írta fel. Bár mikor bementem és mondtam h gyógyszert szeretnék, egyből írta volna fel. Mindenképp menj el vérvételre, akkor nem lehet baj!:)
2009. dec. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
mármint ha beutal. (első)
2009. dec. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
orvosa válogatja.. valaki egyáltalán nem vizsgál meg, bár ez nem szerencsés
2009. dec. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A te érdekedben küld el vérvételre. Elvileg nem lenne szabad enélkül kiadni a receptet, de sajnos sokan megteszik. A vérvizsgálat eredményéből kiderül ugyanis, hogy mennyi esélyed van trombózisra. A fog. gátló használatával nagyon megugrik a trombózis esélye.

Ugyhogy örülj, ha elküld a doki! :)

2009. dec. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem örülnék neki, ha elküldene.. Alig tudnak eltalálni olyan artériát, amiből jön vér.. Általában fecskendővel szívják ki belőlem, én meg ilyenkor elájulok... :S
2009. dec. 15. 15:47
 6/6 anonim válasza:
én mikor elmentem nőgyógyászhoz mivel 15 vagyok csak azt mondta nekem h a magyar törvények nem javasolják 16 éven aluliaknak a gyógyszert de attól még felírja de ehhez neki az kellett h megnézze h a méhem megfelelő nagyságú-e szal rendesen kifejlődött aztán felírta a gyógyszert és mondta h kérjek a háziorvostól beutalót vérvételre és ha túl sok csillag van akkor menjek vissza
2009. dec. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!