Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi az oka ennek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka ennek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 23 éves feleség és anyuka vagyok. Az utolsó menstruációm óta eddig 2-szer voltam együtt a férjemmel. Mind a kétszer óvszerrel védekeztünk és végül a hasamon élvezett el. Már 2 napja meg kellett volna jönnie, de eddig semmi. Mindig úgy érzem mintha most jönne meg de mégse. Meg rengetegszer büfögök, bár már nem vagyok felpuffadva. Szerintetek meg fog jönni vagy csak nagyon idegeskedek?
2014. márc. 13. 18:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha felmerül benned a gondolat,hogy terhes lehetsz,miért nem csinálsz egy terhestesztet? Ha az vagy 2nap késéssel már kimutatja..nekem ez lenne az első,nem ide írni ki,mint kérdést. :) szerintem terhes vagy,de lehet hogy 2óra múlva írok még egy kommentet,hogy "bocs,szerintem mégsem vagy terhes".De,ne sértődj meg kérlek,mert annyira nem bántásnak szántam :) 24l
2014. márc. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!