Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mivel védekezzünk nem tudom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel védekezzünk nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Távkapcsolat a miénk sajnos, most a barátom elkezdte mondogatni, hogy írassak fel tablettát, de nem tudom mit csináljak, nem tetszik már neki a gumi:S én félek a tabitól, most mi legyen?
2009. dec. 14. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
A tabitól nem kell félni ezért van az, hogy még mielőtt elkezdenéd szedni a doki megvizsgál ha megteszik (embere válogatja. De ha te nem szeretnéd akkor nem kell megtenned csak azért, mert a barátod kéri.
2009. dec. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
hát ez nem tetszés kérdése, nehogy már azért tablettát szedj egy távkapcsolatban amiért ő ezt kitalálta. a gumi nem kívánságműsor hanem szükséges. én a helyedben átgondolnám hogy ez a pasi szeret-e engem.
2009. dec. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én is távkapcsolatban élek, de a barátnőm tabit szed..

egyrészt azért mert nekem így jobb, másrészt azért mert a gumi miatt (hiába nem volt gond sosem) mindíg izgult és tul a tabi arra való, hogy ne izguljon a hó végén..

am néha ígyis húzok gumit.. :) szal ezt meg kell beszélni..



amugy egyik válaszoló: az ha a srác nem akar gumit húzni = azzal h nem szereti? hát hol a bánatosban élsz Te?

2009. dec. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
48%
már bocsánat a válaszolóknak de mi a fr*ncért vagytok annyira ellenségesek a másik nemmel? voltatok ti már szerelmesek?? nem kérhet semmit a fiú? mindig csak a lány legyen az úr? szexisták. és ez már undorító hogy ilyen felemelkedettnek hiszik magukat a nők egy része.
2009. dec. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi is táv kapcsoaltban vagyunk 2 hetente találkozunk csak Kb de én önszántamból írattam fel a gyógyszert mert igy biztonságosabban érzem én. Szerintem nem kell félni. Én nekem Pl eddig semmi mellékhatás. Talán érzékenyebb vagyok... nem tudom ez mennyire fogható erre.
2009. dec. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pesszárium.

Kifejezetten távkapcsolathoz való.

2009. dec. 15. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy szeret azt érzem rajta
2009. dec. 15. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!