Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A spermám kifolyt a gumiból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A spermám kifolyt a gumiból lent! Lehet-e ettől terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés
SOS! Szeretkezés közben a spermám kifolyt a gumiból a farkam tövénél, de már ki volt húzva, mielőtt elmentem volna. A barátnőm előző nap fejezte be a vérzést. Kérdés: lehet-e ettől terhes?
2008. júl. 22. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nemlessz semmi baj...ha mar kivolt huzva akkor no para:D meg plane ha verzes utan is:d hajjaj semmi problema se lesz :D
2008. júl. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%

Ha ondó megy a hüvelybe mindenre van esély! Ha ennyire S.O.S nyomás gyorsan az éjszakai gyógyszertárba 72 órás tablettát venni. Nem tudom biztosra, de feltételezem fiatalok vagytok és nem szeretnétek még babát.


Ha jól tudom úgy 3000- 5000ft-között mozoghat a gyógyszer, de több féle is van! Sajna nem olcsó egy ilyen baleset....


GOOOOO!!!!

2008. júl. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj...nyugi:) Nálunk is volt már ilyen de nem lett semmi belőle, de ha esetleg mégis féltek inkább vegyetek esemény utánit!
2008. júl. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esemény utánit csak orvos írhat fel, úgyhogy hiába rohantok msot gyógyszertárba. De szerintem sem lesz gond...
2008. júl. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! végül gyógyszer lett belőle!
2008. júl. 23. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!