Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellett miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellett miért érzem a peteérést?

Figyelt kérdés
Legalábbis most vagyok a 12-13.napon és szúr a petefészkem néha jobb, néha bal oldalon de inkább a jobbon.. mi ennek az oka?
2014. márc. 5. 18:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
Miért ne éreznéd? Attól még van peteérésed, tehát menszeszed is. A fogamzásgátló "csak" megakadályozza a megtermékenyülést.
2014. márc. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Kisbarack10 ***** válasza:
peteérést nem lehet érezni a szúró fájdalom mástól lehet :D
2014. márc. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mert azt olvastam sok helyen, hogy némely gyógyszer a peteérést gátolja, és van ami csak a megtermékenyülést
2014. márc. 5. 18:38
 4/16 anonim ***** válasza:

2es!


De, lehet. Simán fájhat a hasa (ott alul, vagy jobb, vagy bal oldalon), peteéréskor. Nekem is szokott.

2014. márc. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem régiben kezdtem a gyógyszer szedését a 2.levél elején tartok.. vagy lehet alacsony hormontartalmú ez a gyógyszer számomra?
2014. márc. 5. 18:39
 6/16 anonim ***** válasza:

1es vagyok.


Én nem hallottam olyanról, hogy gátolja a peteérést a gyógyszer.

2014. márc. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Moszuke ***** válasza:
0%
én is úgy tudom, hogy nem gátolja a peteérést. hiszen mentruálsz is. a menzesz meg a nem megtermékenyített pete ami nem ágyazódott be és kiürül nem? (ez a logikus)
2014. márc. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

hol voltatok felvilágosításon?

A fogamzásgátló a peteérést gátolja.én is szedtem de volt mellette pé-m.lehet nem jó a gyógyszer.de bővebbet a nőgyógyász tudna mondani.ha van kis időd akkor menj el lehetőleg magánba ott csinálnak uh-t is hogy van e pé.

2014. márc. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Lehet baj így a továbbiakban? ugyanis már nem védekeztünk (értelemszerűen)..
2014. márc. 5. 18:47
 10/16 anonim ***** válasza:
járj utána a gyógyszered milyen mechanizmussal véd, van amelyik gátolja a peteérst (ez a gyakoribb) és van amelyik a méhnyálkahárytát ugymond elszappanositja ezért nem tud beágyazódni a megtermékenyült petesejt. Ha neked ilyen van akkor ugyanugy van peteérsed és tünete is.
2014. márc. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!