Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha szerdán vettem be az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerdán vettem be az utolsót, akkor a következő levelet 7 nap múlva, csütörtökön kell bevenni igaz?

Figyelt kérdés

Tehát ha szerdán fogy el, akkor következő héten csütörtökön kell elkezdeni szedni (közel azonos időben mint előtte) az új levelet igaz?


Ha mondjuk fél 6 kor szoktam, akkor a következő levelet a 8. napon fél 6 kor kell bevenni. Ugye? :)


2014. márc. 2. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. márc. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hány szemből áll a levél. Az enyém pl. most 22 szemes, úgyhogy ha szerdán szedem be az utolsót, akkor szerdán kezdem a következőt. De az előző 21 szemes volt, ott ha szerdán szedtem be az utolsót, következő hét csütörtökön kezdem a következőt.

Vannak 28 szemes tabletták is, ahol pedig ha szerdán beszedted az utolsót, kihagyás nélkül másnap kezded a következő levelet.

2014. márc. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
21 szemes. Szerdán fogy el mindig és kövi héten csütörtökön kezdem az újat.
2014. márc. 3. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!