Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet az oka ezeknek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka ezeknek?

Figyelt kérdés

3 hónapja szedek fogamzásgátlót, kb a fogamzásgátló első hetébe már elkezdtünk szeretkezni a párommal, gumival csináltuk , mert mind a ketten félünk. Aztán kb 2,5 hete csak 3-4 tolás erejéig gumi nélkül volt ( tudom hogy az előváladékba is lehet sperma) , és igazából nem történt semmi se, nem ment el semmi. De már azon az estén majd rákövetkező hétre, és ezen a héten is azt álmodtam hogy terhes vagyok. Vajon most igaz ? Mert azért kezdtem fogamzásgátlót szedni hogy ezt megelőzzük. Belara fogamzásgátlót szedek. Ezen a héten kellene megjönni-e szombaton. ha ülök az asztalnál hirtelen elkap a szédülés is. Most akkor terhes vagyok ?

A másik kérdésem pedig az lenne , hogy amikor együtt vagyok a párommal utána rá 2 napra mindig van hüvelyi fertőzésem, ugye használunk gumit, és a pettingnél is megvan a kézmosás szóval az egész higiénikusan történik.Amikor elmentem a nőgyógyászhoz ezzel a panasszal azt mondta h ez valószínű azért van mert idáig még nem éltem szexuális életet. De már egy ideje élek akkor miért nem múlik el ?


19 éves vagyok, és érett gondolkodásom van, nem vagyok felelőtlen.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2014. febr. 27. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Olyan butaságokat írsz, hogy pofám leszakad.


Az álmodnak semmi köze a fizikai valósághoz. Felesleges leírnod, hogy mit álmodtál, ettől nem leszel "jobban" terhes. Te jó ég....

Azért álmodtad, mert ettől rettegsz. Szédülni is bármitől lehet, akár csak azért, mert ostobán bemeséled magadnak a dolgot. Mások egy hónap után gumi nélkül szexelnek, úgy, hogy bennük megy el a férfi.


Olyan meg nincs, hogy neked szex után van hüvelyi fertőzésed, de közben az a fertőzés csak úgy pikkpakk elpárolog... Azt sem tudjuk, mit értesz ez alatt, hogy neked hüvelyi fertőzésed van... És az sem jelent semmit, ha petting előtt van kézmosás, még a gumi sem, mert nem véd ki minden nemi betegséget, valamint más gondod is lehet. Az orvosodnak kenetet kellene vennie tőled, és kitenyészteni, hogy milyen kórokozód van/felborult a hüvelyflórád. Nem csak randomra találgatnia.


Fogamzásgátlóval meg aligha fogsz teherbe esni, megszakítással meg főleg nem. Nem kellene ennyire túlparázni a dolgot.

2014. febr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Terhes vagy.
2014. márc. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!