Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gestomix fogamzásgátló tünetei?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gestomix fogamzásgátló tünetei?

Figyelt kérdés

Először szedek fogamzásgátlót.Ahogy megjött első nap bevettem az első szemet. Mar a 7.nap van de semmi jelet nem latom annak hogy a menstruációm el akarna múlni.

Ez mitől van?

Vagy normális?

Mert ugye meg el se múlt de a szemek fogynak- Szóval hamarosan újra megjön (persze ha elmúlik egyáltalán)

Gestomix 20at szedek.



2014. febr. 24. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:

A fogamzasgatlo azoknak van akik aktiv nemi eletet elnek es nem szereznenek gumit hasznalni.

Ettol meg lesz menstruaciod.


Ha ezt se a nogyogyaszod/anyukad nem mondta el, vagy elmondtak de nem erted esetleg magadtol nem jottel ra, akkor meg nem vagy szexualisan erett ilyesmihez.

2014. febr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szabályosan legközelebb már csak akkor fogsz vérezni, mikor szünetet tartasz. ez a megvonásos vérzés. vagy ha placebótabit szedsz, akkor azalatt.
2014. febr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Betegtájékoztatót tanuld meg előbb használni vagy talán járd ki a 8elemit mielőtt szexelsz.
2014. febr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Látom nagyon értitek a kérdést!!!
2014. febr. 24. 12:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Ahh.. Első inkább te nem vagy otthon a témában, ugyanis nem menstruacio, hanem megvonasos vérzés...

Kérdező! Ez teljesen normális, van, akinek az elején 2 hétig megvan. Nyugi. A tájékoztatót tényleg el kéne olvasni akkor nem lenne ilyen kérdésed. Én is ezt szedem, szal tapasztalatból írok.

2014. febr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

pff... tudod le van írva abban a kis papírban, hogy van olyan eset, hogy vérzel az első hónapokban..El kellene olvasnod az egészet és értelmezni! Ez nem a gestomix fogamzásgátló tünete. (??) tünete max egy betegségnek van. Nyilván ha sokáig nem múlik el, vissza fogsz menni nődokihoz, mert túlzott vérveszteséged lesz...

azért nem jön meg olyan hamar újra hiszen azt mondod, még csak 7 nap telt el..

2014. febr. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Tudja hogy menstruál fogyatékosok!!! Csak azt nem érti hogy miért nem akar szűnni -_- Nem oltani kéne!!!!
2014. febr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves 7es! Először gondolkodnod kéne. Az 5ös vagyok, es én nem oltottam, kikérem magamnak! Egyébként meg: ha tényleg becsületesen elolvasta volna a tájékoztatót, mindegyikben benne van,h normális, meg h a hormonok miatt van.... Csak előbb olvasni/gondolkodni kéne, minthogy te is másokat hulyezel le.. Gratulálok... Gondolom, eletedbe nek láttál meg fog.gatlot se... Addig meg ne okoskodj.
2014. febr. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!