Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elovaladek+ujjazas?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elovaladek+ujjazas?

Figyelt kérdés
A baratom nemreg megujjazot (most elosszor) de az elot megfogta a sajat nemiszervet amin volt elovaladek.nem rogton nyult aztan hozzam . Azota faj alul a hasam. Tisztaban vagyok vele h az elovaladektol is lehet teherbe esni de ennek kicsi a valosznusege .... de megid rosszul vagyok..azota remegnek a labaim meg a hasam faj ugyhiszem h ez atttol van mert izgulok ..igazam lehet ? Nagyon tartanom kene h baj lesz ??
2014. febr. 23. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Érdekes lenne, ha ennyi is elég lenne a teherbeeséshez.

Nem vagy terhes, nyugi.

2014. febr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amilyen hülye vagy megérdemelnéd.
2014. febr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hulye.....tudom h lehettem.volna elovigyazatosabb ....
2014. febr. 23. 20:18
 4/10 anonim ***** válasza:
De hülye vagy.
2014. febr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ennyitől nem vagy terhes nyugi:-)
2014. febr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
terhes lehetsz igen!
2014. febr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
de hülye vagy, mert még ha teherbe is estél, mégis mit gondolsz? hogy már ott van a baba a hasadban vagy mi? még ha beléd élvezet is volna, ilyen hamar nem lehet megállapítani hogy terhes e vagy, vagy sem
2014. febr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na hat azert ennyire nem vagyok sotet!!! Ugy utalom mikor ilyeneket valaszoltok....azert tettem fel a kerdest ide mert erdekel a tapasztalat...nrm kell kritizalni megteszem azt en magamnak ...
2014. febr. 23. 20:28
 9/10 anonim ***** válasza:
bemeséled magadnak :)
2014. febr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ilyen kis idő után nem jelentkezhetnek a tünetek.

Nyugi nem vagy terhes ennyitől,de látszik,hogy még nem állsz készen a szexuális életre. De ha ennyire idegeskedsz akkor csinálj tesztet és máskor mossa meg a barátod nagyon a kezét.

2014. febr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!