Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszeres védekezés, jó volt így?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszeres védekezés, jó volt így?

Figyelt kérdés

Óvszerrel védekeztünk de ettől függetlenül nem bennem ment el,ha nem kivette elötte.Nem volt lyukas,rendesen lett felhelyezve.A dolog után 5héttel voltam nőgyógyásznál vizsgálaton,majd a dolog után 7héttel voltam általános hasi UH-n szerencsére rendbe volt minden.Menstruációm sem maradt ki,tüneteim nincsenek.

Így nem lehetek terhes?


2014. febr. 18. 20:55
 1/4 anonim válasza:
jézusom. igaz azokat szoktuk szidni akik felelőtlenül szexelnek össze vissza de ezmeg már túlzás. ha nemvolt lyukas a kotos és ráadásul nemis benned ment el akkor csak valami nagyon érdekes dolog folytán lehetnél terhes. szóval nem így nem vagy az.
2014. febr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem.. Nem vagy terhes..
2014. febr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"A dolog után 5héttel voltam nőgyógyásznál vizsgálaton"

a nőgyógyászt miért nem kérdezted meg? Ő tuti megmondta volna a helyes választ!!!!

Vicc kategória nagyon a kérdésed...

2014. febr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Laylah ***** válasza:
3: Azért a nőgyógyász sem tévedhetetlen! Barátnőmnek a teherbeesés után még 2-3 alkalommal rendesen megjött, a nőgyógyász is azt mondta, hogy nem lát semmit UH-n, amikor meg rájött, hogy ja, mégiscsak van ott valami, akkor már 10 hetes terhes volt.
2014. febr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!