Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tart nekem felvilagositast...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tart nekem felvilagositast vki? Erdekelne par dolog:

Figyelt kérdés
Egy no csak akkor eshet teherbe ha epp peteerese van es akk szexel ugye? Es a peteeres az a 2 menzesz kozott van a 14. nap fele ha jol tudom. Tehat ha ez elott szexel ill ez utan par nappal,akk nem tud teherbe esni igaz? Es mondjak h van spontan peteeres. Mondjuk h 30 napos a no ciklusa. 15. napon van peteerese de van egy spontan peteerese mondjuk a 25. napon. Ha nem esik teherbe akk gyakorlatilag emiatt 10-15 nappal kesobb jon meg a mentesze? V 2x fog vetezni?mert ha a petesejt nem termekenyul meg,akk van a menzesz...szoval hogy van ez?
2014. febr. 17. 17:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Köszönöm. Egyik sem. :)


Egy 41 éves családanya, akinek a baba elég nehezen jött össze annak idején, ezért elég keményen beleástam magam a témába. Na meg anno is mindent meg akartam tenni, hogy ne essek túl korán teherbe, ezért mindennek alaposan utánaolvastam...(aztán a sors iróniája ugyebár...)

2014. febr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Mindenesetre megbizhatonak tunik a valaszod,koszonom :)
2014. febr. 17. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!