Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yasminelle-től mennyi idő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yasminelle-től mennyi idő múlva tűntek el a pattanások és lett nagyobb a melletek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 21:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
-.-'
2009. dec. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
???
2009. dec. 8. 22:40
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem teljesen nem múlasztotta el a pattanásokat csak mérsékelte és kb 5 hónap után, a mellem nőtt egy kosárméretet, ez kb egy év elteltével tűnt fel.
2009. dec. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem nőtt tőle a mellem!!!
2009. dec. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én csak híztam ettől is, holott azt kampányolják, hogy fogysz tőle. Sőt még undorítóbb ragyáim lettek tőle, mint az előző gyógyszerektől. A melleim a lindynettetől nőttek meg, ettől már nem. A ragyák azóta kísértenek, mióta szedek gyógyszert, a melleim meg már az 1. hónapok alatt megnőttek.
2009. dec. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, még jöhetnek :)

Hú, hát remélem nálam nem ilyen hatásai lesznek.

Az normális, h amióta szedem egyfolytában fájnak a melleim? Más hatása viszont nincs egyelőre.

2009. dec. 9. 13:09
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem a pattanásaimat is elmulasztotta, de a melleim nem lettek nagyobbak :) Viszont fogyni tényleg fogytam :) És a gyógyszer mellett a súlyomat is tartani tudom, mert valahogy nem "engedi", hogy hízzak!
2009. dec. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De jó neked :) és mennyi idő múlva mulasztotta el őket?
2009. dec. 9. 15:01
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

ugy birom az ilyeneket...

a fogamzásgátló NEM rra van h elmulassza a ragyáidat meg NEM arra van h megnövelje a melleidet. Mindenki ezt kérdezgeti...basszátok meg nem erre találták ki!!

2009. dec. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"Kedves" utolsó!!!

Nem ezért kezdtem el szedni (hanem azért mert mindig nagyon rendszertelenül jött meg és fájt a hasam), de ha már mégis elkezdtem, akkor gondoltam megkérdezem, h mennyi idő után lehet ezekre számítani. Bár tudom mindenkire másképp hat, csak gondoltam megkérdezem.

Amúgy van, akinek direkt a pattanások miatt írják fel.....

2009. dec. 13. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!