Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az eseményutáni tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eseményutáni tabletta mennyire zavarja össze a menzeszt?

Figyelt kérdés
Bevettem egy esemény utáni tablettát. Azóta már menstruáltam..tovább tartott, mint szokott. Most megint menstruálnom kéne, de két hete késik. Normális ez? Az utolsó menzeszem óta nem volt szexuális kapcsolatom. Szóval terhes nem lehetek.
2009. dec. 8. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon összezavarja, sőt...Az a ritkaság, aki könnyen veszi. Nem biztos, hogy most meg fog jönni a vérzésed, de az is lehet, hogy igen. Terhes biztosan nem vagy, a hormonok kavarodtak össze elég rendesen, de minden esemény utáni tabletta esetében így van. Mielőbbi javulást kívánok :)
2009. dec. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Most megnyugodtam! :D
2009. dec. 8. 13:19
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem nem zavarta össze. ez mindenkinél másh van. de jobb, mint egy abortusz.
2009. dec. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!