Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 72oras tabi használ? Meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 72oras tabi használ? Meg lehet kapni veny nelkul a gyogyszertarban?

Figyelt kérdés
Nem szedek fog.tabit...nem is szedtem,de ha be veszek egy szem (marvelont)megved????es ha hasznal akkor mikor vegyem be szex elott vagy szex utan???persze a tabi mellett vedkeznenk(ovszerrel)
2008. júl. 20. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:

egy tabi nem használ, csak kicsinálja a szervezeted.


nem lehet kapni vény nélkül, orvosnak kell felírnia.


szerintem ez topp kérdés. Ha eddig nem hangzott el 100x, akkor egyszer sem.

2008. júl. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez a fajta tabletta csak akkor használható ha baleset történt és véletlenül pl.kiszakadt a gumi...önszántadból semmiképp se vedd be!!! Rengeteg hormont tartalmaz,nagyon nem egészséges! Szerintem ha nem bizol eléggé a gumiban,használj mellé fog.gátló krémet,kúpot. Gyógyszertárban vény nélkül kapni,nagyon jól véd pl.pharmatex
2008. júl. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tök fölösleg ilyen hülyeségre 5000et kidobni +nagyon szar a szervezetednek csak akkor szabad beveni ha kiszakad a gumi vagy valami baleset történik ennyi. ha védekezni akarsz ott a gumi a fog.gátló meg a többi
2008. júl. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Óvszer mellé fölösleges. Szex után kell bevenni, azt hiszem talán 3 szemet... Valahol írták hogy első 24 órában kezdve 75%, 24-48 órában kezdve 50%, 48-72 órában kezdve 25% a hatékonysága. Aztán a szervezeted majd úgy fél év múlva rájön hogy fiú-e vagy lány. Ha már gyógyszerezni akarsz az óvszer mellé, irass magadnak valamilyen alacsony hormontartalmú fogamzásgátlót, vagy akármi, csak ezt ne.
2008. júl. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Már bocsi, de a kérdésre válaszolva, ha ennyit se tudsz az egészről, akkor hagyd a szex-et! Szerintem az alapdolgokat illene tudni, mielőtt belevágsz :S És lepontozhattok, de én abszolut így látom.
2008. júl. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!