Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tesz a szervezettel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesz a szervezettel egyszerre kétféle fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

A menstuációm utáni első napon voltam együtt a párommal, de tablettát (Diane35) még csak néhány napja szedtem. Bevettem egy 72 órás bogyót, hogy biztos legyek a dolgomban. Külföldön vagyok és a nőgyógyász nem beszél angolul.

Lehet valami bajom? Tovább szedhetem a normális bogyóimat?

Azt ne írjátok, hogy hülye vagyok, mert tudom...


2009. dec. 7. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Édes picim!

Rendesen felborítottad a hormonháztartásod. Időbe fog telni míg helyre jön. Inkább most ne szedd legalább 1 hónapig és újra kezd. Ez a biztos. Ja és védekezz gumival. Ne legyetek hevesek. Vagy bírd ki szex nélkül addig.

2009. dec. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Okoska vagy, grat. Fogamzásgátlót abbahagyod és ugye most direktbe megjön majd ettől a 72 órástól, de szerintem várj, hogy majd azután is mégegyszer megjön, mert az tényleg nagyon odavág szerencsétlen szervezetednek. :( Ráadásul menstruáció utáni első nap, édeeees Istenem, ilyenkor nincs 1% esélyed sem a teherbeesésre, ha meg fogamzásgátlót szedtél már pár napja, még kisebb esélyed van... msot a türelmetlenséged miatt 3 hét helyett várhattok sokkal többet. És akkor még meg sem említettem, hogy a menstruáció azért vérveszteség, és nem véletlenül havi 1x van, erre neked most volt és megint kell, nem lehetsz ennyire buta. :(
2009. dec. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy okoska vagyok...

1% esély azért van, és nekem most az is sok. Tanácsra illetve válaszra van szükségem, nem kioktatásra.

Azért köszönöm, főleg az elsőnek.

2009. dec. 7. 22:19
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ha tudod akkor minek csináltad? terhes biztos nem leszel maximum hormonálisan szétcseszett egy időre... komoly bajod is lehetett volna belőle, elállíthatatlan vérzés meg hasonlók...
2009. dec. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Ha valami gondom lesz még biztosan írok ide, mert itt olyan emberek válaszolnak, akik még soha nem csináltak hülyeséget.

2009. dec. 7. 22:42
 6/8 anonim ***** válasza:
fogamzásgátló az első szemtől véd. a diane 35 nem?? amugy ne hagyd abba, inkabb szedd végig. ha abbahagyod, akkor még nagyobb gond lesz.
2009. dec. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Jajj :( Ezzel komoly kavart okoztál, mindenképp konzultálj az orvosoddal. Az ide írók válaszát az esetek 99%-ban el kell osztani 3-mal, ezért javaslom a nőgyógyászt. Ezért szoktam én mindig mondani, hogy ne etessenek mindenkivel esemény utánit, mert ez lesz a vége, az is beveszi, akinek nem szükséges.

Remélem, hogy súlyos következménye nem lesz a dolognak, de mondom telefonon a régi dokidat érd el, vagy keress ott kint egy másik nőgyógyászt, látnia kell mit mikor hogyan szedtél be.

Kívánom a legjobbakat!

2009. dec. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat!

Konzultáltam az otthoni orvossal egyelőre nincs semmi gáz -hála Istennek- és tényleg tovább kell szednem. A Diane 35 nem véd az első szemtől, mivel elvileg bőrproblémákra is írják - de a tájékoztató ezzel kapcsolatban nem egyértelmű.

Mégegyszer köszi mindent.

2009. dec. 8. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!