Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma mult el a menszeszem. Ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma mult el a menszeszem. Ha ma szeretkeztem a párommal és nem védekeztünk de nem ment belém. Nem sok esélye van h terhes legyek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát sok esélye nincs én nem értek ehez de ugye menstruációnál vmi leválik utána kisebb az esélye h teherbe esel de ott az előváladék az is tartalmaz spermát szval bármi meglehet :S
2009. dec. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nincs sok esélye de lehetsz terhes...
2009. dec. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én kikértem egy dokinő válaszát. Két menstruáció között, félidőtől leszel "megtermékenyíthető",...tehát a menstruációd kezdetétől számított 14. naptól tuti. Persze előfordulnak kivételek, de sok orvos azt mondja menzesz utáni 3 napon kizárt...
2009. dec. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
minimális az esélye, de ennek ellenére én nem kockáztatnék.
2009. dec. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi mkinek
2009. dec. 7. 21:04
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs sok. De azért többször ne kisértsd a sorsot.
2009. dec. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Mindig a kivétel erősíti a szabályt. Mi van ha mégis csak teherbe esel? Igen lehet, hogy csak pár százaléknyi erre az esély, de mi van ha abba a pár százalékba pont te esel bele? Sosem kockáztatnék és a barátom sem. Egyelőre nem akarunk gyereket és ennek a megakadályozása az a védekezés.
2009. dec. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Viszonylag kicsi az esélye, DE NEM NULLA!
2009. dec. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Iszonyatosan kicsi az esélye, még egy "végig vitt" aktusnál is. Így megszakítással nem sok esélyét látom a dolognak.
2009. dec. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
de még nem is mult el teljesen.picit véreztem közbe...többet persze nem csinálok ilyet
2009. dec. 8. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!