Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshettem? Szeretkeztem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshettem? Szeretkeztem a barátommal de nem védekeztünk, nekem ez volt az első neki mar nem, nem fajt se semmi meg csak el sem véreztem mit jelent ez h van ez? Nm értem

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 09:46
1 2
 1/11 Holdtündér ***** válasza:
100%

Attól hogy neked az első volt, még nagyon is lehetsz terhes.

Amúgy meg nem mindenkinek fáj az első. Örülj mert a pasid jól csinálta.

2010. aug. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem védekeztetek akkor mindegy,hogy fájt vagy vérzett,így is úgy is teherbe eshetsz!Mikor történt az együttlét?Ha 72 órán belül akkor írass fel 72 órás tablettát.Az együttléttől számolva 10-14 napra reggeli első pisiből csinálj egy tesztet.

De ha még nem szeretnél babát és nem tudtok védekezni akkor inkább ne szeretkezzetek!

2010. aug. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátod belédélvezett,akkor bizony teherbeeshettél..(ilyenkor 50% az esélye a terhességnek).2hét múlva csinálj tesztet.(és addig ne szexelj).Igaza van az előttemíróknak.
2010. aug. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
39%

Simán lehetsz terhes. Örülj neki, hogy ilyen rugalmas a szűzhártyád és nem fájt.


A 72 órás tablettáról tudnod kell, hogy úgy működik, hogy ha terhes vagy, megöli benned a babát. Ezt persze sokan nem tartják gyilkosságnak, de vannak olyanok is, akiknek ez lelkiismereti gondot okoz, mert ők gyilkosságnak érzik.


Remélem, nem vagy terhes, hacsak nem akarod. A jövőben mindenképp legyetek körültekintőbbek! A kérdésedből ítélve eléggé fiatal lehetsz, még ráérsz a szex-szel, inkább olvass róla minél többet, hogy elkerüld a rossz dolgokat. (Pl. egy sor betegség). Ha mégsem bírod ki, legalább használjatok óvszert, bár az sem 100%-os védelem. Beszéld meg a védekezés módját a szüleiddel vagy egy nőgyógyásszal.

2010. aug. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Utálom az ilyen értelmetlen válaszadókat.

Nem ő volt/lesz az egyetlen,akivel megesik/eshet az ilyen.

De ha már egyszer "kétségbe esve" segítséget kér valaki,akkor nem így kéne rá válaszolni..

Ha meg nem tudsz értelmesen válaszolni rá,akkor inkább ne is írjál!!


Amúgy:

Lehetsz terhes persze...mikor történt az együttlét?

72 órás tablettát vegyél a gyógyszertárban (nem vényköteles).

Legközelebb meg használjatok gumit.Egyébként hány éves vagy,ha az publikus???


19/L

2010. aug. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Dehogy öli meg a babát...a beágyazódást akadályozza meg, nem a terhesség megszakítását jelenti.

Lányom, gratulálok. előttem szólóknak igaza van: attól, hogy első, még lehet belőle baba. ha a pasi benned ment el, akkor irány a doki. amúgysem ártana. reménykedj..ennyi

19L

2010. aug. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
15 leszek!
2010. aug. 5. 12:45
 8/11 anonim ***** válasza:

szokásos válaszom:

8asikrek meglepően alacsony IQval...

2010. aug. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Eddig soha nem írtam az ilyen lehet-e terhes kérdésekhez, de már nem bírom.

Ha már van vkinek annyi esze, hogy 14(!!!) évesen szexeljen, legyen már annyi esze is, hogy minimum védekezzen, de ha már a lány nem, legalább a pasi gondolkodhatna egy picit.

Bocsi a letolásért, de remélem legközelebb gondolkodsz, mielőtt csinálsz vmit!

2010. aug. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ja semmi baj!!!én nm haragszom v vmi elolvasom a válaszokat és amelyiket úgy gondolom h hasznos azt be is tartom meg minden szóval.............akármit írhattok!!
2010. aug. 5. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!