Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshettem? Szeretkeztem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshettem? Szeretkeztem a barátommal de nem védekeztünk, nekem ez volt az első neki mar nem, nem fajt se semmi meg csak el sem véreztem mit jelent ez h van ez? Nm értem

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 09:46
1 2
 11/11 anonim válasza:

11:50-nek:


A MEGTERMÉKENYÍTETT petesejtet nem engedi beágyazódni! Nem pedig a megzápultat. Az ilyesmit az ateistákon kívül minden ember gyilkosságnak érzi. Ez tény, még ha sokan nem is értenek egyet vele. Egyébként pedig azt is odaírtam, hogy sokan nem tartják gyilkosságnak. Akkor meg nem értem, mi a gond...


A 11:20-as válasz pedig nem nekem szólt, hanem annak, aki tömören lehülyézte ezt a lányt. Jelentettem is, törölték is, most meg úgy néz ki, én vagyok a bunkó. Föl kéne fogni, amit olvasol, mielőtt vakon nekiugrasz valakinek.


~~~~~~~~ ~~~~~~~~ ~~~~~~~~


"Kösz" a 45%-ot! (???) Mi is volt a gond a válaszommal? Az talán, hogy legyen körültekintőbb, esetleg az, hogy olvasson róla minél többet, hogy elkerülje a betegségeket, netán az óvszeres tippem? Szerintem ezek hasznos tanácsok!

2010. aug. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!