Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagy hulyeseget csinaltam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hulyeseget csinaltam?

Figyelt kérdés
nem talalom a fogamzasgatlom receptjet, es 7 nap szunet helyett igy 10 napos szunetet hagytam, amde most egy regebbrol megmaradtat vettem be, amig nem megyek orvoshoz ujat iratni, hogy ne legyen mar tobb szunet. 3 level van a csomagban, az elso levelbol megmaradt par szem valami oknal fogva ezert gondoltam addig ezt beszedem. igaz a napok se egyeznek ez baj?
2014. febr. 8. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvossal beszéld meg!
2014. febr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
menj orvoshoz
2014. febr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem.fog mostanaban idopontot adni de hetfon felhivom. Addig valaki nem tud vmi okosat mondani?
2014. febr. 8. 21:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha egyfázisú tablettát szedsz (és ugyanolyan van most nála, mint amit máskor is szedsz), akkor nem baj. Mondjuk az más kérdés, hogy 3 napos kimaradással nem kellett volna elkezdened szedni, hanem ki kellett volna hagynod egy hónapot. De most már mindegy, szedd tovább.

Viszont így a szünetben sem védett a tabletta, és ebben a ciklusban sem véd.

2014. febr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyj egy hónap szünetet, az a legtisztább. Addig más módszer, utána újra jöhet a tabi. Nem jó belepiszkálni a hormonrendszerbe a rendszertelen gyógyszerezéssel.
2014. febr. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!