Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer vásárlás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer vásárlás?

Figyelt kérdés

Ti hol szoktatok óvszert venni?

Kicsit ciki pl DM-ben, mivel ez egy kis város, sok az ismerős.



2014. febr. 6. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
És az ismerőseid nem élnek nemi életet?
2014. febr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mr. Truth ***** válasza:
Pff és akkor mi van...? Neked még agyban kell érni először és utána foglalkozni a szexxel... Pff ciki... Az
2014. febr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki?


Szegény Veres Pali bácsi mondta anno (de imádtam az öreget), hogy a fiú nem akkor lesz érett a szexre, amikor feláll neki, és a lány sem akkor, amikor elkezd nedvesedni...


Hanem akkor, amikor látják a felelősségét, és gond nélkül beszerzik a szükséges tabit, vagy gumit!


Nincs benne semmi, beteszed a kosárba, és fizetsz! Vagy akár patikában... vagy ha ennyire parás vagy, akkor a tesco önkiszolgáló pénztára.

2014. febr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A kis város ciki, mert sok az ismerős?

Én egy vidéki kis településen élek és simán veszek itt is pl. a patikában.

Bár én nem tizenéves vagyok, az is igaz, de tizenévesen is megvettem. Ez nem ciki. Ha cikinek érzed, akkor a szexuális együttléthez sem vagy valami érett. Mert a szex-el a védekezés is együtt jár. Így kell hozzáállni. És hidd el, hogy nem ez a ciki, hogy ismerős lát gumit venni, hanem ha védekezés nélkül szexelsz és becsúszik a gyerek...na, az már sokkal kellemetlenebb, hidd el.

De egyébként mivel egy konkrét fajtát szoktunk venni, amit a közeli városban szoktunk kapni, így ott szoktuk megvenni vagy a Rossmann-ban vagy a Tescoban.

2014. febr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Mi netről rendeljük, de valakinek át kell venni. :D Szerencsére a barátom szülei nem csinálnak belőle ügyet. :D
2014. febr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Félsz hogy megtudják hogy szoktál töcskölni? Vagy az az égő hogy gumival szoktad?
2014. febr. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2014. febr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ahol lehet.

Én pl a boltban, ha épp nagyon kell, ha meg csak "betárazok", akkor az Ósanban.

2014. febr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Amúgy nem úgy értik az emberek hogy ciki-e óvszert venni, hogy kiröhögnek, vagy beszirénázzák hogy valaki óvszert akarnak venni, aztán lecsuknak érte, hanem inkább a rutintalanságból fakadóan izgulás, szerencsétlenkedés. Inkább a cikiség nem is ciki, hanem inkább kellemetlen, nyomasztó, pl mikor le kéne szólítani egy csajt, aztán meg most nyomulni kéne egy picit jobban hogy legyen csók, vagy még nem. Na ilyenek amikor izgul az ember-idegeskedik egy picit, de nem feltétlen azért mert gáznak tartja magát, vagy hogy ki az aki odamegy bókolni a lánynak és megjegyzi neki hogy bejön a lány a fiúnak, van-e kedve ismerkedni, stb.. A védelem meg a felelősségérzet gumihasználattal mellékes/másodlagos alap dolog, a lépések megtétele ami szokatlan. Mint írtam a csajozás is ilyen, az állásinterjú (ahol szintén lehet bakizni, ami gáz helyzeteket szül), ...

Amúgy meg legalább látják rajtad hogy lesz nemi életed, olyasmi mint egy jó csajjal kézenfogva sétálni, hogy látják milyen csajod van, vagy vezetsz egy jó kocsit, ezek jóleső, felemelő dolgok, inkább adjon ilyesfajta vagányságot, irigységre okot, hamár a fiúknál az az elvárt hogy minél több nő legyen meg. Ha beszélgetéskor az ciki ha még nem volt nőd, vagy szex nem volt,... akkor az óvszervásárlással azt bizonyítod, hogy valami nő csak van/lesz, és nem azt hogy neked úgy se kell óvszer, mert minek-kinek kellenél

2023. ápr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!