Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan lehet megosztani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megosztani fogamzásgátló költségeit?

Figyelt kérdés

Vagyis inkább : TI hogyan osztjátok meg a fogamzásgátló költségeit? Mert ugyebár kettőn álla a vásár. Nálunk én vettem meg. /Lány vagyok/ A problémám ott kezdődik, hogy én még tanulok, és nem biztos, h a következő adagot is állni tudom. Ti megosztjátok a költségeket? Esetleg szülők besegítenek? Vagy ti hogy oldjátok meg? Pasik véleménye is érdekelne.


Köszi:)


2008. júl. 19. 15:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%
Ha anyudnak nem mered megmondani h szeded, vagy mi? Ha meg nincs rá pénzetek 17 évesen miért nem használtok gumit??? Az olcsóbb.
2008. júl. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
54%
hosszútávon,ha sokat vagytok együtt,akkor a gumi ugyanolyan árba,sőt talán még drágábbra jön ki,mint a tabi!
2008. júl. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Anya tudja, hogy szedem, pénz is lenne rá, csak hát ez egy kényes kérdés, meg tulajdonképpen amikor szóba hoztam, hogy hát ez van, nem akarta engedni, ez az én döntésem volt.

A gumi pedig körülményes.


Köszi a válaszokat!

2008. júl. 19. 21:33
 14/15 A kérdező kommentje:
És nem tudom honnan vetted h 17 vagyok, de nem talált ! :)
2008. júl. 19. 21:35
 15/15 anonim ***** válasza:
69%
nekem mindig a párom vette a szó szoros értelmében anyagilag és fizikailag is
2008. júl. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!