Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan lehet megosztani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megosztani fogamzásgátló költségeit?

Figyelt kérdés

Vagyis inkább : TI hogyan osztjátok meg a fogamzásgátló költségeit? Mert ugyebár kettőn álla a vásár. Nálunk én vettem meg. /Lány vagyok/ A problémám ott kezdődik, hogy én még tanulok, és nem biztos, h a következő adagot is állni tudom. Ti megosztjátok a költségeket? Esetleg szülők besegítenek? Vagy ti hogy oldjátok meg? Pasik véleménye is érdekelne.


Köszi:)


2008. júl. 19. 15:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Ez kortól függ. Ha még nem dolgozol, akkor szerintem kérj a szüleidtől, mert muszáj megvenned. Ha dolgozol már akkor természetes hogy te veszed, de ha nincs rá pénzed akkor kérj párodtól, vagy szülőktől. Én természetesen besegítek a páromnak ebben is, bár mivel én melózok csak, ezért muszáj. :)
2008. júl. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
nekem anyum veszi a felét,a másik felét meg a barátom..17 vagyok...a pasim19
2008. júl. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Mi is közösen vettük. A legelején pedig az anyukám fizette.
2008. júl. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Nekem anyám veszi mindig!
2008. júl. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Elég sokáig csináltuk gumival, abba én nem szálltam be, úgyhogy a tablettát most én fizetem.
2008. júl. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát még nem dolgozom, párom úgy ahogy. Szüleimre szerintem ebben nem nagyon számíthatnék mert az ő pici lányuk stb ...
2008. júl. 19. 16:16
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a barátnőm anyukája veszi a gyógyszert, én nem fizetek bele. Igaz, amikor elkezdte szedni mondtam, hogy ha gondolja, beszállok a költségbe, de mondta, hogy nem kell, most meg akkor sem fizetnék, ha mondaná, mert olyan ritkán szeretkezünk, hogy nincs is értelme tablettát szednie...
2008. júl. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is ugy jó hogy 1ik felét veszi a barátod,a másikat te állod vagy esetleg szülők..
2008. júl. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Vagy esetleg három havonta felváltva. Egyik három hónapban te veszed, következő adagot a barátod. Fél év alatt csak össze tudod szedni az árát.
2008. júl. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
85%
Nekem az első havit anyum (voltam vagy 16 éves), aztán utána mindig a barátom fizette...(de meg is volt érte a jutalma...:D)
2008. júl. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!