Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miert verzek a Nuvaringtol?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert verzek a Nuvaringtol?

Figyelt kérdés
Ket ev kihagyas utan ujra elkezdtem a Nuvaringet, mert anno nagyon bevalt, semmi problemam nem volt vele. A menstruaciom 1. napjan, Jan. 25-en szombaton tettem fel az elso gyurut, majd kb. 3 nap utan elmult a menzeszem, de azota a leglehetetlenebb idopontokban van barna folyasom es ma megint elkezdtem verezni. Normalis ez? Mit csinaljak? (Kulfoldon elek, itt nem igazan szokas/leher ilyen csip-csup ugyekkel orvoshoz rohangalni, meg ha be is jelentkeznek, egy-ket hetet minimum varnom kellene.)

2014. febr. 5. 16:56
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, mindenkit felpontoztam! A haziorvos is amikor felirta, azt mondta, hogy elsore harom havit ir fel (en meg gondoltam magamban, hogy 'miert, tobbet is lehet? : D'), aztan ha kell uj recept, majd menjek vissza es meglatjuk, ha nem jo a gyuru, akkor felir mast, ha jo, akkor marad.
2014. febr. 17. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!