Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagy baj, ha nem 7 napos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj, ha nem 7 napos szünetet tartok?

Figyelt kérdés
Symicia fogamzásgátlót szedek, de az utolsó, 21. szemet kihánytam. Tehát ez olyan, mintha be sem vettem volna...Elolvastam a betegtájékoztatót, azt írja, hogy tartsak a khiagyott szemmel együtt 7 napos szünetet, szóval egy nappal hamarabb kell kezdenem a szedését, mint ahogy normál esetben tenném. Az nagyon nagy baj, ha én mégis a megszokott időben kezdem el az újabb levelet szedni? Kell kiegészítő védekezést használnom, és ha igen, meddig? Vagy inkább ne kísérletezzek, és kezdjem egy nappal hamarabb? Csak nem szeretném, hogy igy ne a megszokott napon jöjjön meg...
2014. febr. 3. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy nappal hamarabb, az a tiszta ügy. Ne keverj!
2014. febr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy nappal hamarabb kezdd el!
2014. febr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
énis inkább ragaszkodni szokok hozzá,hogy ugyanazon a napon jojjon meg :)7 napig óvszert szokunk használni és akk nemlehet baj
2014. febr. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy dolog a védekezés… De ez nem c vitamin, nem jó, ha össze-vissza szeded. Ne kavarj be magadnak, ha nem muszáj.
2014. febr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
egy orvos a válaszában azt mondta, hogy a kimaradt szem ellenére tartsd meg a 7 napos szünetet, utána normálisan kezdd újra a szedést. de az lenne a legtutibb, ha orvostudakozón, vagy nem tudom már h milyen oldalak vannak, megkérdeznéd.
2014. febr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"a betegtájékoztatót, azt írja, hogy tartsak a khiagyott szemmel együtt 7 napos szünetet, szóval egy nappal hamarabb kell kezdenem a szedését"

Itt a jó válasz, nem kell ide tudakozó. A tájékoztatót nem hiába írták, nem csak azért van, hogy a levél ne zörögjön a dobozban.

2014. febr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
akkor meg ennyi, csak azt nem értem, h miért nem tudta elővenni és elolvasni
2014. febr. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Olvasta, tőle idéztem. :-)

Azon filózik, hogy mi van, ha nem tartja be a tájékoztatóban írottakat.

2014. febr. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
akkor meg nem értem... nem viccből irják oda..
2014. febr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, nagy baj, ha hét napnál többet tartasz (azaz ragaszkodsz a megszokott kezdési időhöz).


Ebben az esetben se a szünetben, se a következő levél első hetén nem leszel védett. Megéri? Kb. mintha nem is szednéd.

2014. febr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!