Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan kell elkezdeni és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell elkezdeni és szedni a Microgynon 30 nevű fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés
2014. febr. 2. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahogyan az azt felíró nőgyógyász mondta és/vagy ahogyan a betegtájékoztató írja.
2014. febr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Biztosan nem azért kérdeztem mert nem tudok olvasni kedves válaszoló. A doktor azt mondta olvassam el a betegtájékoztatót, de nem tudok annyira angolul. Ki vagyok segítve a válaszoddal.:)
2014. febr. 2. 16:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha már nem ismered az ország nyelvét, ahol vagy, legalább ismerkedj meg a google fordítóval. Csodákra képes, bár a magyar nyelv a bonyolultsága miatt nem az erőssége.


[link] Ez legyen a kedvencek között, használata részben egyértelmű, ami nem az, az az, hogy szöveg beillesztése helyett weblapot (linket) is be lehet illeszteni, sőt még pdf-et is, ezt fogjuk most is tenni:


[link] translate?sl=en&tl=hu&js=n&prev=_t&hl=hu&ie=UTF-8&u=www.medsafe.govt.nz%2Fconsumers%2Fcmi%2Fm%2Fmicrogynon30.pdf


Remélem segítettem.

2014. febr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg vissza kellene menned a nődokihoz, komolyan mondom ez már nevetséges, hogy egy ilyen gyógyszert ír fel, nem mond hozzá semmit, és még magyarul sem tudsz olvasni róla! És mi lesz majd, ha kihagysz egy szemet, vagy bármi? Folyton ide jösz "nyavalyogni"? Én tuti másikat kérnék.
2014. febr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm szépen a segítséget, sokat segített a második hozzászóló.:) Nincsen számítógépem jelenleg, b*szhatom a másol/beilleszt témát, a pdfet főleg.

Nem szeretnék visszamenni másikért, erre is fél napot vártam, miközben a szerencsétlenek a vérnyomásomat is alig tudták megmérni. A cinkektől eltekintve köszönöm mindenkinek.

2014. febr. 2. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!