Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet az, hogy nem fog hatni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet az, hogy nem fog hatni a tabi?

Figyelt kérdés
Nos, az egész úgy kezdődött, hogy októberben még voltam a nődokinál, aki felírta a lyndinette tablettát arra a problémámra, hogy 2 3hetente van vérzésem, illetve több időt kihagy... kiváltottam a napokban, mert úgy döntöttem ideje beállítani a rendszerem. namost.. ugye a vérzés első napjától kell elkezdeni szedni, de múlthét keddjén majd csüt és tegnap, pénteken jött meg. a mennyiség alulértékű volt, a kevésnél is kevesebb, és nemtudtam, hogy akkor most hogyan csináljam, ezért csüt pé és ma beszedtem az elsőket. a havimnak kb mostanában kell, hogy megjőjjön, ezért gondoltam.. de mivan ha feleslegesen szedem, mert nem fog hatni ??! úgy érzem a szervezetem kicseszik velem.. nemi életet viszont élek. arra gondoltam, hogy megvárom, míg úgy folyok, mint a Duna és kevésbé lesz félreérthető, akkor elkezdem újra szedni, a bevett 3tabit pedig másik levélből pótolom. mégis miw szóltok ??! 17/L

2014. febr. 1. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha megjött akkor az első naptól kezdve kell szedni! Utána végigszeded minden nap ugyan abban az órában veszed be, így fog beállni a vérzésed. Miután beszedted egy levélből mindet 7 nap van, akkor kell megjönnie. Az első 3 hónap olyan hogy még közben is. Nekem egy hónapig folyamatosan meg volt de ilyen kis pecsételő vérzés csak, és utána állt be. A használati útmutatót olvasd el, végig és úgy sináld ahogy bele van írva. Az nem jó ha néha szeded néha nem.
2014. febr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hogy jöhetne meg háromszor: kedden, csütörtökön és pénteken is?!

Az első nap az, amikor élénk piros vérzést észlelsz! Tökmindegy, hogy milyen kevés. Ha megjött, megjött.


Olyat pedig nem lehet, hogy 3 napot szedsz majd félreteszed és majd újrakezded, ha ömlik!


Ha már elkezdted, akkor SZEDD TOVÁBB vagy pedig hagyd a fenébe! Nem cukorka, amit össze-vissza be lehetne kapkodni.


Egyébként NEM fogja megoldani a problémád, mert a fogamzásgátló NEM beállítja, hanem leállítja a természetes ciklusod és helyette művi ciklust hoz létre megvonásos vérzéssel!

Látszólag lesz csak rendben a ciklusod, de nem az okot kezeli, így amikor majd leállsz, jó eséllyel újra előjönnek a gondjaid.

2014. febr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pontosan! Ne össze-vissza szedd, holnap és holnapután is szedd be szépen. Az, hogy aznap szeded be az elsőt, amikor megjön azért van elvileg, mert akkor rögtön kialakul a védelem (elvileg), ha élsz nemi életet, míg ha más napon kezded szedni, akkor viszont még kell kiegészítő védekezés is, mert nem vagy védett.

Szóval szedd csak tovább szépen, be fog állni! Ne hagyj ki, mert ebben hormon van, és nagyon fel tud borítani belülről, ha össze-vissza szedi az ember. (Két évig szedtem, és ha kimaradt egy szem - ami háromszor fordult elő -, akkor utána másnap egyszerűen nem lehetett bírni velem, de én se bírtam magamat elviselni.)

2014. febr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minek neked az ha azt sem tudod h mikor jön meg, illetve hogy hogyan kell szedni?!?! Lehet lepontozni nyugodtan...
2014. febr. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!