Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tartsak szünetet, vagy vegyem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartsak szünetet, vagy vegyem be ma a másik bogyó első szemét? Jogos a váltás? SOS mihamarabb, ma este kell bevennem az első szemet!

Figyelt kérdés

Váltok Lindy 20ról Samba-ra. És nem tudom kire hallgassak. Betegtájékoztató azt mondja, hogy ne tartsak, doki azt mondja, tartsak szünetet. Melyik a jobb választás? Mindkettő ugyanannyira véd?

És szerintetek az normális, ha a 6 hónap alatt 2x egy héttel hamarabb jött meg? Jogos a váltás? Vagy várnom kellett volna még a Lindyvel? Az alatt a két hónap alatt elég ideges voltam. Mekkora kárt tehet a szervezetemben, ha magasabb hormontartalmúra váltok, és ez is megfelelt volna? Vagy ez a kétszer hamarabb jön meg már nem fér bele a megfelelt kategóriába?


2009. dec. 4. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Jogos a váltás. Nekem a lindynettétől kiütéses lettem. Abba is hagytam. Mivel már több mint 1,5 éve szedem a tabit. Szedd úgy ahogy a doki mondja.
2009. dec. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem a gestomixnál van most is ugy h megjött 1,5 héttel korábban,valamint már egyszer megjött 1 héttel korábban,de azt mondta az orvos h nem szükséges a váltás
2009. dec. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
előző vagyok.ugyanis a stressztől is megjöhet
2009. dec. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!