Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőmmel szeretkeztünk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel szeretkeztünk, viszont olyan nedves volt, hogy lecsúszott a gumi, és 5percig kb. úgy csináltuk. Nem mentem el, miután észrevettük, abbahagytuk. Kell-e gyógyszer?

Figyelt kérdés
Ez már a második menet volt, szóval egyszer elmentem, de utána megtisztálkodtam, és új gumival csináltuk. A gumi spermicides volt. Érdemes kifizetni 6000Ft-ot a biztonság kedvéért, vagy felesleges?
2014. jan. 24. 21:10
 1/9 WheneverYouWant ***** válasza:
Kell a gyógyszer ba**marcú.
2014. jan. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Mindenképp érdemes, a biztonság kedvéért, hiszen az előváladék is tartalmazhat spermiumokat.
2014. jan. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Pont az a probléma, hogy már egyszer elmentél előtte. Így lehet a legnagyobb eséllyel teherbe esni csupán az előváladéktól.

Én azt mondom érdemes, nehogy aztán sírás legyen a vége mindhármatok részéről.

2014. jan. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi ez sok ceruzafarkú, hogy lecsúszik a gumi? Uramisten...
2014. jan. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor a spermicides gumit mnek találták ki?
2014. jan. 24. 21:43
 6/9 BlackSword ***** válasza:

Először is legközelebb vegyél kisebb gumit, mert nem azért jött le, mert a csaj túl nedves volt, hanem azért mert rád volt nagy a gumi...


Hogy fogják hívni a kis csöppséget???

2014. jan. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Alapból még szorít is, csak mivel a napon ez a harmadik volt, ezért már nem volt olyan erőteljes a merevedés, viszont nem jártam még így sosem, és óvatos szoktam lenni. Ifjú koromban követtem el butaságokat, volt hogy védekezés nélkül csináltam, és nem volt semmi probléma. Jelenlegi helyzetben gondolkozva pedig így, hogy nagyon kicsi esélyét látjuk a dolognak, valamint hogy megterhelő lenne számunkra a pénzösszeg, ezért gondolkoztunk el, hogy nem lehet probléma belőle. Még ha jött is ki vmennyi a húgycsőből, ami előzőleg ott maradt, akkor azt a spermicid felfogná, főleg hogy az előzőt is azzal csináltuk, így bentre is jutott az anyagból.
2014. jan. 25. 00:43
 8/9 anonim ***** válasza:

Most le fognak pontozni, de nem érdekel...

Mi már 2 éve szexelünk úgy barátommal, hogy a ciklus középső 5 napját kivéve, csak megszakítással védekezünk. Második menet előtt kimegy pisilni, megtisztálkodik és kész. Érdekes módon még soha nem lettem terhes... szóval ezért most nehogy teletömjétek a barátnőd szervezetét rohadtsok hormonnal...

2014. jan. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Itt nem a 6000 Ft a lényeg, hanem inkább, ahogy ki fogja ütni a barátnődet, én már kétszer sajnos végignéztem, mit csinál vele ez a gyógyszer, nagyon durva, beveszi másnapra ne tervezzen semmit, mert nem fog tudni kikelni az ágyból és ez nem túlzás.

Amúgy kicsi az esélye, de van rá esély, függ attól is milyen szakaszban van(ovuláció). Látod van aki 2 éve megszakítással védekezik, de lehet, hogy eddig csak szerencséjük volt, vagy valamelyik meddő, vagy lusta spermái vannak a srácnak, ha akarnának is nehezen lenen gyerekük, ezért úszták meg eddig, megszakításos védekezés nem védekezés! Csak idő kérdése...

Ha biztosra akartok menni akkor 72 órás tabletta, de akkor azt holnap minél előbb, mert minél később veszi be annál kisebb az esélye, hogy hat is.

2014. jan. 25. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!