Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretném ha a barátom belémél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném ha a barátom belémélvezhetne, de nem akarok tabit. Elég csak a Pharmatex?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy a Pharmatex-nek lehet mellékhatása is, hogy esetleg valakit kimar, valakit nem... Szerintetek ez mennyire komoly? Mert végülis ha előtte kipróbálom..

A másik érdekes dolog amúgy, hogy kb. egyik gyógyszertárba se kaptam (régebben, mikor még kerestem, aztán lemondtam róla több okból is) kapszulát, pedig a honlap szerint nekem az kéne. Ott mindenféle szempont szerint le van írva, kinek melyik..

Tablettát nem akarok, szerintem még korai, majd 18 körül, elvileg addig csak összezavarja a hormonrendszert. Nemsokára 17 leszek.

A válaszokat előre köszi!


2008. júl. 17. 21:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Helló! 16 éves vagyok és már fél éve használok Pharmatex hüvelykúpot. Tökéletesen meg vagyok vele elégedve, nincs vele semmi gondom. Viszont mi gumival együtt használjuk. Annyira merszem nem lenne, hogy csak a kúpot használjam mivel így is eléggé sokat stresszelek pedig nem kéne :S A tabi szerintem már nem olyan korai, mivel már rengeteg olyan fajta van amelyikben nincs sok hormon és így nem is nagyon árthat neked. Szerintem. Nemsokára én is azt fogok szedni a stressz elkerülésére. Amúgy nyugodtan használd csak a Pharmatexet a lényeg, hogy mindent betartsatok ami a papíron van. (Felhelyezés után várni min. 10 percet; elötte és utánna ne mosakodj ott alul szappanos vízzel stbstb) de ezeket már leírták elöttem. Igaz, h nem olyan könnyű teherbe esni, de azért jobb vigyázni nehogy bekövetkezzen a baj. Remélem segítettem :)
2008. júl. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi megint a válaszokat :)
2008. júl. 18. 12:22
 13/15 anonim ***** válasza:
A te korodban es helyzetedben mindenkepp javaslom a tablettat. Nemcsak mert megbizhatobb, hanem mert valoszinuleg az erzesmiatt is szeretned, hogy a parod beledelvezzen. Ha igy van, akkor viszont az elso alkalommal mindkettotoknek kiabarandito lehet a kup anyaga, amikor tavozik a spermaval egyutt. Ne aggodj a tabletta miatt, kerdezd meg a nogyogyaszod is batran...
2008. júl. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
54%
Van még rajtad 1-2 lyuk, ahova nyugodtan elélvezhet a barátod anélkül hogy terhes legyél. Neki valószínű nagyobb élvezet is.
2008. júl. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsot, sokat segítettél, én is ettől féltem, hogy kiábrándító lenne... Nagyon kiábrándító.
2008. júl. 18. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!