Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretném ha a barátom belémél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném ha a barátom belémélvezhetne, de nem akarok tabit. Elég csak a Pharmatex?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy a Pharmatex-nek lehet mellékhatása is, hogy esetleg valakit kimar, valakit nem... Szerintetek ez mennyire komoly? Mert végülis ha előtte kipróbálom..

A másik érdekes dolog amúgy, hogy kb. egyik gyógyszertárba se kaptam (régebben, mikor még kerestem, aztán lemondtam róla több okból is) kapszulát, pedig a honlap szerint nekem az kéne. Ott mindenféle szempont szerint le van írva, kinek melyik..

Tablettát nem akarok, szerintem még korai, majd 18 körül, elvileg addig csak összezavarja a hormonrendszert. Nemsokára 17 leszek.

A válaszokat előre köszi!


2008. júl. 17. 21:58
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
És még annyi, hogy nagyon sok kellemetlenséggel jár az aktus után, mikor elvileg "kifolyik" a kapszula, kúp stb.? Mennyire időre rá folyik ki? Elvileg 4 óráig hat. Tapasztalatok?
2008. júl. 17. 22:02
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
Nincs tapasztalatom a kapszulával, de viszont...Szerintem egyáltalán nem korai a fogamzásgátló tabi szedése. Van akinek a doki már 14-15 éves korában felírja azért, hogy normálisan beálljon a mensije. És még rengeteg pozitív mellékhatása van a tablettáknak.
2008. júl. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ugy tudom hogy csak 705körüli védelmet nyujt szerintem használd óvszerrel együtt,ha nem akarsz kockáztatni!
2008. júl. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Azért nem muszály fiatalon tömni a testét hormonnal ráér még.Ha kényelmesebb tedd,de sok mellékhatása is van ám,sok baj is lehet vele,nem megijeszteni akarlak csak mérlegelj amig nem muszály addig nem kell tabi!
2008. júl. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
*70% akart lenni.:)
2008. júl. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Szia én használtam több mint egy évig Pharmatexet és nem lettem terhes.Az a lényeg hogy ugy használd ahogy levan irval.Amugy van ebben több fajta is (kúp,tampon,stb),mindegyiket másképp kell használni!
2008. júl. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Hát 70 % bizony kevés :S :S De valahogy.. nagyon vágyom már erre. És szerintem neki is tetszene. Tabit tényleg nagyon nem akarok :S

Tökéletes az óvszer... de kipróbálnám már nagyon nélküle is. Habár, még az is lehet, hogy úgy nem lenne az a minimális sikosító, ami az óvszeren van, és így is volt olyan nagyon ritkán, hogy nehezebben ment :S Nem tudom, mi lenne a legjobb.

2008. júl. 17. 22:47
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
Szia,én a krémet használom már évek óta,és nem mart ki...mondjuk használok mellé gumit is...de ha csak a krémet használod,vigyázz a szappannal,mert szexelőtt-után min.2-2 órával már ne használd!! Az megöli a hatóanyagot...inkább tusolj vizzel vagy lactacyd feminával...ez fontos!!
2008. júl. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi!
2008. júl. 17. 22:53
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem olyan vészes a Pharmatex csak oda kell figyelni a használatra. Ha rendesen betartod a használati utasítást (nem használsz elötte szappant, kivárod a megfelelő időt) és odafigyelsz a peteérésedre akkor rendben lesz. Ezt úgy értem, hogy akkora tartogassátok a pharmatexes együttléteket amikor nincs peteérésed. Ovulációs napod elött és után kb 2-3napig gumi, máskor mehet a pharmatex.

Barátnőm évek óta használja a párjával, de mondta h neki amúgy se fog menni olyan könnyen a teherbeesés, mivel már több petefészek gyulladása volt.

2008. júl. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!