Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek olyankor, ha anyám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek olyankor, ha anyám kijelentette hogy ő majd elmegy (nélkülem) nőgyógyászhoz és irat tablettát?

Figyelt kérdés
Nem rég vesztettem el,beszéltük hogy elvisz orvoshoz.Ezzel nincs semmi baj,de én nem szedek úgy fogamzásgátlót hogy előtte nem látott az orvos,és nem beszéltem vele,amúgy sem biztos hogy szeretnék szedni..
2014. jan. 23. 06:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem is fogják neki úgy kiírni, valószínűleg.
2014. jan. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
hát az anyád nem normális az biztos..
2014. jan. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem írhat fel a nőgyógyász így, bármit hazudhat, orvosi kötelessége betartani ezt.

Egyszer egyik ismerősömnek kellett egy gyógyszer, én mentem orvoshoz érte, közölte, hogy mivel ő nem jelent meg így nem adnak még 1 vitamint se, ha meg anyukád magának iratja fel és rád erőltetni, akkor szerintem kileszel, mert ugye a szervezetnek se mindegy, hogy milyen fogamzásgátlót szedsz, és nagyon megszívtam vele, hánytam napokig stb.. mert nem volt előtte vérvételem :/ azóta megtanultam.. :)

2014. jan. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, ha előtte nem vizsgál meg nőgyógyász, és nem küld laborba, akkor nem fogod bevenni, és kész. Erőszakkal csak nem tömi beléd....


A te nevedre normális doki nem fogja neki kiírni, ha meg magának íratja, az nem biztos, hogy neked is jó... meg kérdés, szedheted-e?

2014. jan. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Anyukád nagyon el van tévedve. Egyrészt mert az orvos így nem írhat fel látatlanba fogamzásgátlót, másrészt baromira megterheli a szervezetedet, harmadrészt meg a szüzesség elvesztése nem vonja magával a tabletta szedésének szükségességét.
2014. jan. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nem neked irták fel, annak súlyos következménye lehet.

Hormon készitmény, és többféle létezik belőle.

Egy 40 éves nő totál máshogy reagálhat, mint egy 17 éves, és nem véletlenül nem úgy készitik, hogy minden 17-20 évesnek egyet.

Esélyes, hogy a dokinak nem mondja meg, hogy nem neki lesz, amit a doki felir, azt neki fogja felirni, és egyáltalán nem biztos (megkockáztatom, hogy biztosan) nem lesz jó neked! Ilyennel NEM játszunk.


BE NE SZEDD!!!

Inkább menj el te is, és irass magadnak!

2014. jan. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ő neked tényleg nem írathat ki, amit neki írnának azt meg ne szedd be mivel nem neked való... 18 alatt nem lehet egyedül elintézni ezt? ha meg nem, menj faterral.
2014. jan. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Anyád is egy 500+os nő az tuti. Én sosem ajánlanám

a lányomnak hogy szedjen tabit.

2014. jan. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Először is szerintem anyukád bepánikolt, hogy a kicsi lánya már nem szűz, és ezért akar gyorsan fogamzásgátlóval megóvni. Ezzel még nincs is baj (arra a részre reagálva, hogy nem biztos, hogy szeretnéd szedni), de nem tudok olyan mondvacsinált indokot se találni a fejemben, ami érv lenne amellett, hogy miért nélküled akar felíratni?

Nagyon sok dolgon múlik, hogy kinek melyik passzol - amint mások is írták. Nagyon okosan mondod, hogy ne szedd be semmiképp, ha így alakul!

Anyukádat meg (nem tudom, hány éves vagy, mennyi ideje együtt a barátoddal - ha fiatal is vagy, vagy nem régóta, írj nyugodtan, nem foglak lehurrogni, segítek!) próbáld megnyugtatni!

2014. jan. 26. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!