Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » VAN kozuletek aki mar 72oras...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VAN kozuletek aki mar 72oras tabletet vett be? Mi volt a mellekhatasa? Utanna a menstuacio mennyire jott meg rendesen?

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 08:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem terhességi tüneteim voltak. Hányingerem volt, hánytam is, émelyegtem, és a tesztem pozitív is lett. (Csupán kíváncsiság volt a teszt). Aztán pár nap múlva megjött rendesen.
2009. dec. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

én vettem be és nem volt semmi mellékhatása....azt hiszem valamivel később jött meg de ennyi

23/L

2009. dec. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt mellékhatása egyáltalán.
2009. dec. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én csak kicsit kókadt voltam. 2 nappal korábban jött meg a menstruációm, mint kellett volna, más hatása nem volt.
2009. dec. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is vettem már be, de semmi mellékhatása nem volt egyáltalán, pontosan megjött utána. Úgy tudom, hogy annál vannak erősebb mellékhatások, pl. azonnali erős vérzés stb, aki terhes lett volna ha nem veszi be.
2009. dec. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem a feleségem vett be egyet, és lassan 5éves a kisfiunk. Imádom, kedves nekem ez a mellékhatás!
2009. dec. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem annyi volt hogy kb.10 nappal hamarabb jött meg.

Amúgy semmi. De szerintem ez egyénfüggő.

2009. dec. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Huh hát nálam a bevétel után 4 nappal megjött pedig még lett volna hátra 2 hetem. És utána a rendes időben a 2 hét elteltével is megjött.. Szoval nekem nagy Káosz lett a ciklusomban.
2009. dec. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem volt semmi mellekhatasa.
2009. dec. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
semmi mellékhatás
2009. dec. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!