Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy védekezzünk ebben a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy védekezzünk ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Hormonálisan nem védekezhetek,mert a szervezetem nem alkalmas rá,a nőgyógyászom nem engedi bármilyen hormontartalmú készítmény használatát.Ha óvszert használunk,akkor nem tudunk ellazulni a barátommal,mert az szerintünk nem nyújt olyan nagy védelmet a terhesség ellen.Tudnátok javasolni más védekezési formát nekünk?Bunkó válaszokat nem szeretnék.Köszönöm!
2009. dec. 2. 21:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Régen amíg nem voltak fogamzásgátlók,a pesszárium is hatásos volt.

Azelőtt pedig a megszakításos módszert alkalmazták,és a nő AZONNAL az aktus után erősen ecetes meleg vizzel kimosta magát.(Irigátorral).Hatásos volt.Ha jól tudom,az orvosok azért nem ajánlják,mert az ecet a hüvelyt kiszárítja.Igaz,hogy a régiek nem is szereteztek mindennap.

2009. dec. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
a peszáriumra én is gondoltam, de itt ki is merült a dolog. és ez mennyire jó?
2009. dec. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék kíváncsiskodni (meg tul.képp semmi közöm hozzá) de a párodnak mekkora van? Csak azért, mert a Durex Ultra Thin-t ha kipróbáljátok nem fogtok csalódni, mert olyan mintha semmi nem lenne a párod péniszén, olyan vékony! Ha ez sem válna be, ne haragudj más ötletem nincs! :(
2009. dec. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,nagyon kedvesek vagytok!

Megszakításos együttlétről szó sem lehet,mert szerintem az nagy felelőtlenség.Az óvszerrel meg az a baj,hogy nem tudom elengedni magamat, mert azzal nem érzek teljes biztonságot.Egyébként Lifestyles-Ultra safe-et használunk.

2009. dec. 2. 21:59
 15/18 anonim ***** válasza:
akkor hasznalj vékony gumit, és pharmatexet. akkor nem lehet gond, ha ki is szakad a gumi, a kup még mindig ott van. én se bizok csak a gumiban, habar en szedek tablettat, és azt is felejtsd el, h irrigálsz. mert mire odaérsz, h ezt megcsinald, addigra már a kis spermiumok a petevezetékben vannak, és onnan nemlehet őket kimosni.
2009. dec. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
figyu, az óvszer még nagyobb védelmet is nyújt, mint a tabletta, amennyiben nem szakad ki. úgyhogy ezt gondold át mégeccer. ha meg kiszakadt, azt nem lehet nem észrevenni, és akkor beveszel egy 72 órés tablettát. ennyi az egész. ez nem ennyire bonyolult ám....
2009. dec. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A pesszárium spermaölő zselével nagyon hatásos fogamzásgátlási mód, a terhességi indexe megegyezik a gumiéval. Ugyanakkor se a férfi nem érzi aktus közben, sem a nő. Nem hormonális. Nőgyógyász írja fel méretvétel után, és nagyon gazdaságos, mert megfelelően ápolva több évig is jó egy darab.


Amit a többiek írtak, az mind nem jó, mert vagy gumi, ami a férfinak nem jön be, vagy hormonális - a hüvelygyűrű -, amit meg a nő nem szedhet.


Csak azt nem értem, hogy a nőgyógyászod miért nem világosított fel téged a lehetőségekről. Van élet a gumin és a tablettán kívül is, és ezt neki kellene a legjobban tudnia.

2009. dec. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Az orvosom az óvszert javasolta..

Köszi mindenki,sokat segítettetek!

2009. dec. 3. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!