Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy védekezzünk ebben a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy védekezzünk ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Hormonálisan nem védekezhetek,mert a szervezetem nem alkalmas rá,a nőgyógyászom nem engedi bármilyen hormontartalmú készítmény használatát.Ha óvszert használunk,akkor nem tudunk ellazulni a barátommal,mert az szerintünk nem nyújt olyan nagy védelmet a terhesség ellen.Tudnátok javasolni más védekezési formát nekünk?Bunkó válaszokat nem szeretnék.Köszönöm!
2009. dec. 2. 21:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
mas modszert, ami megbizhato lenne, nem nagyon tudok ajanlani. maradt meg a pharmatex, de van aki azzal is teherbeesett mar.
2009. dec. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Miért nem jó az óvszer? ha nem szakad ki semmi esély a terhességre, ha mégis, észreveszitek.
2009. dec. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudom, hogy a hüvelygyűrű hormon tartalmú e. Hasonló helyzetben vagyok én is és mi az óvszert használjuk. Nem kellemes, de ez még mindig számomra olcsóbb megoldás. Remélem lesznek jó tanácsok ebben a helyzetben neked.
2009. dec. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
a huvelygyuru is hormonalis.
2009. dec. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
a páromnak szintén nem lehet hormonális fogamzásgátlót szednie. nekem meg nem jó a gumi, mert nem lesz orgazmusom tőle. ameddig birom, csinállom, s nem jön össze nekem az orgi. gumi nélkül, ok a buli. mielött elmegyek kiveszem. (eddig időben sikerült) a hüvelykup meg undoritó, az is kilőve. ugyhogy marad az oroszrulett.
2009. dec. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
pedig elég védelmet nyújt az óvszer. lazuljatok csak el. ez nem lehet kifogás, a tények azok tények, a gumi az egyik legbiztonságosabb módszer.
2009. dec. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
arra nehogy támaszkodj, h majd kiveszi. az nem biztonságos.
2009. dec. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

igaz - igaz, benn a pakliban a "baleset". de mi már ugy vagyunk vele, :tervbe nincs, de ha megesik, akkor ok.

(21:31 voltam)

2009. dec. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
21:27-nek. Köszi ezt nem tudtam. Az aki írta a hüvelygyűrűt. Bocsi.
2009. dec. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Próbáljátok ki a rózsaszín d@rexet, nekünk az nagyon bejött, pedig mi sem szeretjük a gumit... Az óvszernél meg annyi a lényeg, hogy minden használat után le kell ellenőrizni. Ha ne fröcsköl belőle a víz ahogy megtöltöd, akkor minden ok. Velem még 1szer sem fordult elő.
2009. dec. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!