Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitől lehet? (Mensi után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet? (Mensi után nyálkás vérzés)

Figyelt kérdés
A párommall 5 hónapja együtt vagyunk, és most jutottam el odáig, hogy szeretnénk gyógyszerrel védekezni. Vasárnap jött meg a menszeszem, akkor bevettem az első gyógyszert, amire azt mondják ha az első menstruációs napon beveszem akkor azonnal védett vagyok. Ez az első fogamzásgátlóm, yadinet vettem be. Péntekre pont elmúlt a vérzésem, ritkán tudunk találkozni mostanában a párommal, szóval nagyon örültem neki, hogy végre láthatom és elmúlt szóval tudunk szeretkezni. Gumi nélkül csináltuk, és nagyon jó volt! Nem tudom én mit éreztem masabbnak nélküle, de sokkal jobb volt! Belemélvezett. Majd másnap amikor kimentem a mosdóba azt vettem észre, higy nyálkás vérzésem van. Mitől lehet?

2014. jan. 18. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szinte biztos vagyok abban, hogy ez csak annak tudható be, hogy a szervezeted szokja a tablettát. Olvasd végig alaposan a betegtájékoztatót, az én gyógyszeremnél pl. teljesen normális, hogy a tablettaszedés elején a menstruáció után még pecsételős vérzés marad napokig - ez rendszeres szedéstől elmúlik. El is múlt, csak az első hónapban volt jelen.

Bár az a legbiztosabb, ha megkérdezed a nőgyógyászodat, van-e valami okod aggódni, vagy egyszerűen csak még nem szoktál hozzá.

2014. jan. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Legkésőbb kedden tudnék elmenni nőgyógyászhoz!
2014. jan. 18. 14:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok gyogyszerre az van rairva h igy rogton ved azert ajanlatos vedekezni mellette az elso honapban.
2014. jan. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!