Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Lent a többi

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Lent a többi

Figyelt kérdés

a bogyesz szedés első napján együtt voltam a barátommal gumi nélkül. de az előtt a 7 napos szünetbe lázas voltam igaz nem 2napig de félek ...mennyi arra az esély h baj van?

ma kéne megjönni de nem érzem.


2009. dec. 2. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
hát édesem lehetséges,h teherbe esel ...vagy estél....de minden képpen vegyél majd tesztet,kb a szeretkezés után számítoot 2 héten -ben...
2009. dec. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem világos, hogy miben látod az összefüggést a láz és a fogamzásgáltó között.


A 7 nap alatt gyógyszert sem szedtél, akkor mégis hogy lenne hatással? És ha szedés alatt vagy lázas, akkor mi van? Akkor sincs semmi. Arra kell figyelni, hogy mit szedsz be rá, hogy ne üsse a tabi hatását. De magának

a láz tényének semmi jelentősége.

2009. dec. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a tabletta első szemét nem a menzesz első napján kell bevenni? szóval te együtt voltál a pasiddal a menzeszed első napján???? :D

hameg az 5. napon kezdted el szedni, akkor az szopás, mert abban az esetben nem véd az első szemtől, hanem 1 hónapot várni kell.

2009. dec. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha már volt 7 napos szünet, akkor nyilván ez nem az első levél volt...
2009. dec. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nah a lényeg az csak annyi hogy ez már a 7. levél amit szedek. De mivel fel van tüntetve hogy láz hasmenés hányás esetén a védelem csökken. Gyengébbek kedvéjért: 6. levél utáni 7napos szünetben voltam lázas utána a 7. levél első szemét vettem be amikor lefeküdtem a párommal.Nem tudom ezen mi nem érthető. És igen a menzesz első napján vettem be az 1. levél 1. tabit...
2009. dec. 2. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!