Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mistral fogamzásgátló.!?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mistral fogamzásgátló.!?

Figyelt kérdés

Menstruacio 5. Napjan kezdtem el szedni, mert ezt mondta az orvosom. Beszedtem az elso levellel . Most jon a 7 napos szunet amikor ugye meg lene hogy jojjon.

Tegnap vettem be az utolso szemet a levelbol. Mikorn kene hogy megjojjon.?

Elegge izgulok mert elkezdtem szedni es volt egy olyan egyuttletunk a baratommal amikor megszakitassal "vedekeztunk", utana felhuzta az ovszert de egy ido utan eszre vettuk hogy nincs rajta az ovszer.. bennem maradt.

Lehetseges h terhes lettem?

Volt alhasi fajdalmam meg nagyon erzekenyek a melleim ami a gyogyser mellekhatasa is lehet. Szoval hanyadik gyogyszermentes napon kell megjonnie? Mikor csinaljak tesztet,ha nem jon meg? ( csak amikor mar tenyleg muszaj)


2014. jan. 16. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
7 napos szünet bámelyik napján, nincs rá recept..... de ha pl. most kedden jön meg, akk ameddig szeded, mindig azon a kedden fog megjönni. a melleid azért érzékenyek, mert elkezdtél vmi természetelleneset vinni a szervezetedbe.
2014. jan. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Es mekkora az eselye hogy terhes lettem? :s
2014. jan. 16. 11:09
 3/9 anonim ***** válasza:
az esély mindig ott van, de miért kezdted az 5.napon? amúgy ha szedted is, meg nem is ment el benned, akkor nincs gond. a következő hónapban már benned is elmehet, azért van a tabletta.
2014. jan. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azert az 5. Napon mert azt irta fel az orvosom.:s olvastam h masok hamarabb kezdtek el szedni ezert isbizgulok.

Hat. Ugye elment megtorolte magat ott.. aztan huzta fel az ovszert es ugye bennem maradt szoval volt ido amikor nem volt rajta gumi ..:s ezert felek

2014. jan. 16. 11:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Fölösleges aggódnod, azzal nem lesz jobb. várd meg h megjöjjön, a következő levelet meg akk is kezdd el szedni, ha esetleg nem jönne meg. anno nekem is volt olyan h nem a szünetben jött meg, hanem később.
2014. jan. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! :)
2014. jan. 16. 13:15
 7/9 anonim válasza:
Én most fogok mistal-t szedni nekem orvos azt mondta menstruáció első napján szedjem
2014. jan. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Meg jott :) minden oke volt

De most nagyon faj es zsibbad a labam es azt olvastam h okozhatja a hormonalis vedekezed. Nagyon meg vagyok ijedve.

Raadasul elso honapban hihetetlen ideges voltam duhkitoresek mellem meg a szelfujastol is fajt..

2014. jan. 28. 01:02
 9/9 anonim ***** válasza:
hat igen..... ez egy mesterséges beavatkozás, nem csoda, ha nem tetszik a szervezetednek..
2014. jan. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!