Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem állt még be a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem állt még be a menstruációm?

Figyelt kérdés
3 hónapja szedek fogamzásgátlót. Elvileg a gyógyszerszünetben kéne megjönnie de nekem akkor is van kicsi az elmúlik és kb az utolsó 10 tabblettánál is (amikor szedem) akkor is megjön. Terhességtől ugye ilyen nem lehe? Normálisan szedtem a gyógyszert mindig ugyanabba az időpontba. 1x volt hogy 1 órával később de ez nem lehet gond. Szóval tanácstalan vagyok hogy ez mitől van. És kicsit félek is. Nőgyógyásznál voltam azt mondta szedjem tovább ha nem szűnik meg akkor majd másfajta gyógyszert fog felirni, de a ti véleményetekre is kiváncsi vagyok. Esetleg volt valakinek hasonló?
2014. jan. 14. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehol sem látom, hogy leírtad volna, melyik tabletta, pedig ez azért elég fontos info....
2014. jan. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Belara a tabletta neve
2014. jan. 14. 14:36
 3/3 anonim ***** válasza:

A menstruációd sose fog beállni gyógyszerszedés alatt, mert az nincs is ilyenkor. Csak megvonásos vérzés. A tabletta kikapcsolja a természetes ciklust, és művit hoz létre.

Remélem, tudod.


Három hónapig a helyedben nem tűrtem volna, már rég másik gyógyszert kértem volna, vagy leállnék vele a pí-be.

Ha az orvos nem hajlandó, új orvoshoz mennék.


De ez én vagyok.

A múltkor amikor ezt javasoltam, a kérdező elküldött a fenébe.

2014. jan. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!