Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 10kor vettem be a gyógyszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10kor vettem be a gyógyszert és fél12-kor hasmenésem volt. Lehet baj belőle?

Figyelt kérdés
lassan egy éve szedem és most a negyedik levél végénél tartok. előre is köszönöm a válaszokat!
2014. jan. 13. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvileg lehet, gyakorlatilag szerintem nem.
2014. jan. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Betegtájékoztató!

Ha gyógyszerbevételt követő 4 órán belül hasmenés-hányás jelentkezik, olyankor még nem biztos, hogy teljesen felszívódott a gyógyszer hatóanyaga, így ilyenkor naná, hogy gond lehet. Ilyenkor újabb gyógyszert kell bevenni. Tehát ilyen esetre jó, ha az embernek van egy tartalék csomagolása, amiből pluszban ilyenkor tud bevenni tablettát.

Mondjuk az sem mindegy, hogy milyen volt az a hasmenés. Mert valaki a szimplán lágyabb vagy kicsit hígabb székletet is hasmenésnek hívja.

A nagymértékű, súlyos hasmenésnél lehet gond. Tehát arra igaz, hogy újabb tablettát kell bevenni. Vagy hányásra is ugyanez igaz, ha hánytál volna, akkor is másik szemet kellett volna bevenni.

2014. jan. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!