Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló újrakezdése?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló újrakezdése?

Figyelt kérdés

7 hónapig szedtem tavaly fogamzásgátlót (9 levél), majd decemberben abbahagytam a mellékhatások miatt. - Mirabella


Ma jött meg azóta először normálisan, de iszonyatosan begörcsöltem, voltam orvosnál is, ő azt mondta kezdjek el egy másik gyógyszert szedni (Lindynette), már kiváltottam, szerintetek érdemes kipróbálni? - 1 havi adagot kaptam most csak. 19/N


2014. jan. 13. 09:40
 1/3 Kisbarack10 ***** válasza:
hát ha az orvos azt mondta akkor igen
2014. jan. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És ha várnék a következő menstruációig, hogy mi változik? Lehet belőle probléma? Sokkal jobb kedélyű lettem a gyógyszer elhagyása után, hál'Istennek minden a régi, csak ezek a görcsök zavaróak.


Vérnyomásommal is gond van, visszeres a lábam a gyógyszer után, ezért is hagytam abba. Talán ezekre a problémákra kellene kitekinteni, nem rögtön hormonbombát szedni. Lehet megbolygatta a "gyógyszertelenség" a vérnyomásomat is, azért estem össze.


Végülis sikerült eldönteni magamban, kivárok a következő vérzésig, még mindig jobb 1-2 szem Nospát bevenni, mint hónapokig eltakargatni a problémát.

2014. jan. 13. 11:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát persze hogy az orvos lesz--r téged, szedjél vmit, aztán csá... Amíg nem ellenkezel, belédtukmálja. Elvileg nem is szabadna 1-2 hónap abbahagyás után rögtön újra szedni.. De hát ki nem sz--rja le, a jutalék fontosabb... Tök jó lenne ha a 13 éves kislány is tabit szedne csak mert görcsöl... Talán utána nézhetnél egyéb görcsoldó dolgoknak. Biztos van jó pár.
2014. jan. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!