Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rosszul beszedett fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul beszedett fogamzásgátló? Többi lent!

Figyelt kérdés
2 hete rosszul szedtem be a fogamzásgátlót, mert nem itthon aludtam es elfelejtettem magammal vinni a tabikat. Este szoktam bevenni, ehelyett masnap reggel vettem be, de ez 2x fordult elo. Azota normalisan szedtem a gyogyszert, csutortokon kellett abbahagynom, penteken viszont egyutt voltunk baratommal. Nem vedekezzunk gumival, de nem elvezett belem. Ma reggel megjott. Ha baj lenne igaz nem jelentkezett volna menstruacio? Valaszotokat elore is koszonom!
2014. jan. 12. 18:12
 1/2 Moszuke ***** válasza:

Ha baj lenne igaz nem jelentkezett volna menstruacio?


igaz.

2014. jan. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem igaz, tabletta szedésnél nem menstruáció van hanem megvonásos vérzés. Azért jött meg, mert nem szeded a tablettát, éppen szüneted van. Ha biztos akarsz lenni inkább tesztelj. 500 forint körül már lehet terhességi tesztet kapni. Ennyibe kerül a megnyugvásod ha negatív. Rajtad áll.


A jövőre nézve pedig mindig legyen nálad a gyógyszer ha parányi esélye is van annak, hogy nem fogod otthon tölteni az estét vagy szedd más időpontban.


23N

2014. jan. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!