Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jangeet szedek, de abba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jangeet szedek, de abba szeretném hagyni, tapasztalatok a szedés abbahagyásával?

Figyelt kérdés
2 éve szedem, pattanásos volt a bőröm amit a gyógyszer hatása kellőképp visszaszorított, viszont az együttlét kellemetlen és fájdalmas, amit visszajelzések és különböző fórumok alapján a gyógyszernek tulajdonítok be. Volt valakinek esetleg hasonló észrevétele a gyógyszer szedése alatt? Aki ezt szedte majd abbahagyta milyen tüneteket észlelt? Félek a hajhullástól meg a pattanásoktól...

2014. jan. 11. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért ez a hajhullás meg az egyéb dolgok nem olyan gyakoriak! Persze akinek ilyen tünetei lettek rohannak leírni fórumokra, de túlzottan nem kell parázni. Így is úgy is abba kell hagynod, ne hogy már ez tartson vissza :)

Én is két év után hagytam abba a fog.tabit bár nem ezt a fajtát. Én is pattanásos voltam, de ez egyenlőre nem tért vissza. Mást sem tapasztalok. Esetleg a menzeszed lesz rendezetlen. Mindenkinél máshogy van ez....

2014. jan. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Coney válasza:
Én sem ezt a gyógyszert szedtem, de szeptemberben hagytam abba. Előtte beleolvastam néhány fórumba, és meglehetősen megriasztottak a tapasztalatok.. én lekopogjam, csak hajhullást vettem észre, az mondjuk elég intenzív volt(bár nekem közrejátszhatott a bölcsességfogam is), pattanásaim nem lettek, hízni nem híztam. A menstruációmmal voltak még gondok, mert most januárban jött meg elsőnek, de erre számítottam.
2014. jan. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!