Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Belara fogamzásgátló szedése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belara fogamzásgátló szedése esetén, nem gond ha két nappal előbb jön meg?

Figyelt kérdés

Barátnőm Belara fogamzásgátlót szed, a második dobozból az utolsó levélnél (3.) tart. Eddig bevette az utolsó tablettát a levélből és másnap megjött neki (egyszer késett 1 napot). Most viszont még maradt 2 tabletta a levélben, és ma megjött neki (szerda), azonban eddig mindig az utolsó szem bevétele után, pénteken jött. Ez most miért történhetett?? Valami gond van esetleg? Bevegye még a maradék 2 tablettát és utána következzen a 7 tablettamentes nap?


Kicsit ideges lettem emiatt, várom válaszaitokat, előre is köszönöm nektek!


2008. júl. 16. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen szedje be az összeset és tartson szünetet, az elején előfordulnak ilyen dolgok, majd beáll rendesen. Illetve idővel tolódik, mert szedek pár éve tabit az elején vasárnap jött meg most meg már hétfőn.
2008. júl. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Én Belarát szedtem...

Mindenféleképpen szedje be az utolsó kettőt, aztán jöhet a szünet... Szerintem nics semmi baj. Megesik. A gyógyszer szedése közben nekem is válzozott... Először kedden aztán szerdán, a végén már csütörtökön jött meg és én csak fél évig szedtem.

Ne aggódj :)

2008. júl. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2008. júl. 18. 07:16
 4/4 anonim válasza:
Én is belara gyogyszert szedek és nekem még 7szemem volt és megjött de pecsételve és utána amilyen idöbe szokott akkor is megvolt!Befolyásolhatja más gyogyszer?tehát a b.nöd még jó helyzetben van!
2008. szept. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!