Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az baj, hogy yasminelle-nél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, hogy yasminelle-nél nem követtem a nyilakat, és a következő hetit szedtem be?

Figyelt kérdés
van a felső sor, ott elkezdtem szerdán, aztán meg a középső sort szedtem, de az alsót kellett volna. Ez baj? És most vettem észre.
2009. nov. 30. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ha csak nem különböző színűek.
2009. nov. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mert úgy hallottam, olyan hormon van benne, azért ilyen kesze kusza!
2009. nov. 30. 20:00
 3/10 anonim válasza:
MIVAN?! ne csináld már,ennyire nem lehetsz ostoba! ezekbe a szemekbe mind ugyanazok vannak,tök mind1 hogy eszed,jobbról balra v balról jobbra....úristen ....
2009. nov. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Úr isten, te ostoba, hülye, fogyatékos liba! Még az orvos is megmondta, hogy a k**** ciklusodhoz vannak igazítva azok a ki***szott tabletták, akkor meg mit okoskodsz, te fogyatékos hülye!
2009. nov. 30. 21:03
 5/10 anonim ***** válasza:
mi a gyógyszered neve?
2009. nov. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
úristen boccs, hülye vagyok már látom :) mindjárt utána nézek
2009. nov. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nem baj... tied is olyan mint az enyém

néha én is össze vissza veszem be

2009. nov. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a 20:03-asnak igaza van kérdező, valóban te vagy az ostoba plusz még hozzájön az is, hogy nem ő szedi hanem te azt a nyamvadt gyógyszert. ma már leírtam egy csajnak hogy nem állt sorba amikor a logikát osztogatták, hát te se... ha kinyitnád a betegtájékoztatót ott, hogy mi a gyógyszer összetétele, látnád hogy minden szem ugyanazt tartalmazza. kicsit vegyél vissza a stílusodból és tanulj meg önállóan gondolkodni és olvasni.
2009. nov. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
van olyan, ahol mindegyik tablettaban ugyanannyi a hatoanyag, és van olyan, emiben nem. a betegtájékoztató, vagy mindjart a dobozon is irja.
2009. nov. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ahaa! Gratulálok! Ott van betűkkel, h YASMINELLE!

És még én vegyek vissza, aki értelmesen kérdezett az a hülye pi**a meg leoszt! ez az oldal azért van, h kérdezzünk, és ne olyanok válaszoljanak, akik nem is szedtek még ilyen gyógyszszert, azt sem tudjék, h néz ki! Na nektek kettőtöknek elmondom, h a levél 3 sorból áll. Az első sor lemutat a legutolsóra, a legutolsó a középsőre, a középső meg vissza az elsőre!

Nekem olyan ne pofázzon, aki nem is szedett, és még engem oszt, aki értelmesen, kultúráltan kérdezett, és ilyen fogyatékosok meg idejönnek pofázni!


A többieknek köszönöm a KULTURÁLT választ, mint amilyen a kérdés volt!

2009. dec. 1. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!