Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye annak h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye annak h terhes legyek?

Figyelt kérdés
Szombat hajnalban együtt voltunk a barátommal,de mivel nem volt nála gumi ezért megszakításosan védekeztünk.Máskor is volt ez így,de akkor nem történt semmi baj.de annyi rosszat olvastam itt ezen a fórumon,hogy ma a biztonság kedvéért elmentem a nőgyógyászomhoz és írattam fel 72 órásat.Ő csinált hvelyi ultrahangot aztmondta nem látott semmit.minden rendben van.Az egyik szemet beszedtem délelőtt 9kor,a másikat majd 12 múlva kell.De még az is beleesik a 72 órába.Biztonságban vagyok így már?
2009. nov. 30. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Így én azt mondom, igen.

De azt ajánlom több ilyet ne csináljatok, mert egyrészt rizikós, másrészt nem túl egészséges az esemény utáni. (annyi hormon van benne hogy egy lónak is elég lenne)

2009. nov. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de máskor ügyeljetek a gumira, mert ez nem játék.
2009. nov. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy terhes
2009. nov. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nemleszel terhes ígymár, de inkább iorass fel fogamzásgátlót, sokkal kevésbé káros mint az eseményutáni.
2009. nov. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem kell paráznod :)
2009. dec. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
itt mondjuk folyamatosan h kb 0 az esélyed, akkor minek emeled ki a kérdésed????
2009. dec. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

lehet h még tübb tanácsot akart tőlünk :)

am nyugi nem vagy terhes :)

2009. dec. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!