Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló tabletta felírásához szükség van vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Nem igazán szeretek nődokihoz járni.. :)
2009. nov. 30. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor mondtam a dokinak, hogy szükségem lenne valamilyen fogamzásgátlóra és azt is mondtam, hogy alacsony hormontartalmú legyen tekintettel a korábbi években meglévő hormonális problémáimra, a doki mondott egy típust, hogy ez jó lesz szerinte. Kiváltottam, és valóban, teljesen bevált :-) A doktor nem küldött el semmilyen vizsgálatra, csak felírta és azóta is használom, semmilyen mellékhatása nincs. Bár tudom, ez az eljárása a dokinak (nem küldött vizsgálatokra) nem volt valami korrekt.....
2009. nov. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy szükség van. Miért, fogorvoshoz szeretsz járni? Nem azért járunk egyik dokihoz se, mert szeretjük, hanem mert szükséges...


Ha szexuális életet élsz, akkor eleve kell évente rákszűrésre menni attól függetlenül, hogy hogy védekezel. Gyakrabban így se úgy se vizsgál meg a doki, ha nincs panaszod.

2009. nov. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Normálisabb orvosnál igen, és vérvételre is. De találkoztam én már olyan orvossal, aki az orrom alá dugta a fogamzásgátlók listáját és közölte velem: "Válassz".

Senki sem szeret semmilyen orvoshoz járni, de évente 15-20 percet megér az egészséged. Vagy nem így látod? Csak évente egyszer kell vizsgálatra menni, de abból kiderül, ha van valami probléma.

2009. nov. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bizony szükség van! Keress egy olyan doktort, aki szimpatikus neked, mert ez nagyon fontos. Mindig kell majd úgyis járnod laborra a tabletta mellet, neki kell felírnia, és ő tudja megmondani (néha a leletek alapján), hogy neked milyen tabletta lenne jó.
2009. nov. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nem szeretem-nemszeretem kérdés. Fogat mosni talán szeretsz? Aki rendszeres szexuális életet él, az legyen elég felelős ahhoz, hogy rendszeresen eljárjon nőgyógyászhoz is. Minimum évente rákszűrésre.
2009. nov. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha szexelni tudsz akkor ehhez is legyen merszed. igen meg fog vizsgálni.
2009. nov. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, egy idő után "megszokod" a vizsgálatot, főleg, ha már szültél. Az a jó, ha megvizsgál a doki, nem csak hasraütésre ír fel tabit.
2009. nov. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!