Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex vélemény? Ára?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex vélemény? Ára? Lehet együtt szedni a helyi olvadó kapszulát a tablettäjával?

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:

A tablettáját SE SZEDED! Azt is ugyanúgy feldugod!


Egyébként lehet, de semmi értelme. A különböző "formájú" pharmatex készítmények között aszerint kell választani, hogy mekkora síkosításra van szükséged!


Vélemény: megszakítással együtt olyanoknál, akiknek egyébként se lenne katasztrófa egy gyerek, jó megoldás lehet, feltéve, hogy egyikőjük se érzékeny a spermicidekre

2014. jan. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen!
2014. jan. 7. 20:09
 3/4 Liro1 válasza:
Én nem ajánlom! Barátnőm abortuszon volt, úgy hogy pharmatexet használt! utána közölte vele két nőgyógyász/ szülész hogy rengeteg abortusz és terhesség van azok között akik ezt használják! azt mondták hogy inkább rendes antibabyt szedjen, mert ennek a pharmatexnek kicsi a védelme (a gyógyszerész ezt nem foga neked belátni miután érdeke hogy eladja) ! meg miért védene? amint megmozdulsz, kifolyik a nagy része! szóval én nem ajánlom senkinek mert csak rosszat hallottam orvosoktól is róla és használóktól is! az abortusz meg 30-90 ezer...megéri? inkább vegyél 2500ft-ért gyógyszert (van hormon mentes is és minimális hormon tartalmú is)
2014. jan. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elolvastam ebben a témában sok hozzászólást,én úgy gondolom,aki ezt évek óta használja fogamzásgátlóként és nem lett terhes,az valószínűleg akkor sem esett volna teherbe ha nem védekeztek volna egyáltalán! Aki ezt kitalálta nagyon kicseszett a nőkkel mert rengeteg gyermek született és sajnos halt meg(abortusz) emiatt. Ma már a fogi tabik is nagyon alacsony hormontartalmúak és igazából nem attól hízol hogy szeded,hanem főleg azért,mert az étvágyat(is) növeli.És ilyenkor egyszerűen inkább gyümit kéne enni nem csokit zabálni egész nap :)

Én személy szerint a szuper vékony gumira esküszöm,szerencsére a barátom tökéletesen tudja mekkora kell neki és hogyan kell megfelelően felhúzni :) Így nem szakad el!

2014. jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!