Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit kéne használnom óvszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne használnom óvszer mellett?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, és a barátommal úgy másfél hónapja élünk szexuális életet. Óvszert használunk, de szeretnék még mást is használni mellette, hogy biztosabban ne essek teherbe. Tablettáról azt írták (mert már nézegettem),hogy ilyen fiatalon még nem ajánlják, krémen gondolkoztam.. légyszíves tippeket, és normális válaszokat:) köszönöm!
2014. jan. 7. 19:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Annyira gáz emberek vannak itt, miért baj az, ha valaki felelősségteljesen szeretne szexelni? Jobb a sok felelőtlen terhes 14 éves kölyök kérdéseire válaszolgatni?
2014. jan. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
végre valaki aki megért, köszönöm!
2014. jan. 7. 19:29
 13/19 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem meg aki ennyire parázik, az még nincs olyan szinten, hogy szexeljen
2014. jan. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg inkább védekezzen több módszerrel egyszerre, mint hogy kiszakadjon a gumija és durva hormonlökettel mérgezze magát.
2014. jan. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

KÉRDÉSRE SZERETNÉK VÁLASZT KAPNI ÉS NEM OLTÁST KAPNI...

nem értem mi a nehéz ebben, meg az hogy nem akarok még ilyen fiatalon gyereket, és szeretnék biztonságosan szexelni az miért baj?? jobb a sok felelőtlen 13-14 éves? NEM. Akkor miért kell ezzel oltogatni a másikat?

2014. jan. 7. 19:51
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Sok alternatíva nincs. Ha nem akarsz hormonokat, akkor marad a megszakításos módszer (gumi mellé persze, nem helyette..), és a különböző kúpok/krémek. Ezek tényleg okozhatnak allergiát, ráadásul többnyire előre kell feltenni őket, mi nem mindig jön össze, hiszen nem mindig tervezi be az ember, hogy itt bizony szex várható fél órán belül.... Esetleg még a naptáros megoldás, ha rendszeres a ciklusod, és rendesen tudod írni a dolgokat.

19:24

2014. jan. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
66%

óvszer mellé több módszer is jó lenne. pl javasolták itt is a megszakításosat. az is jó. a spermicid tartalmú kúpok habok. bogyó nem jó, annyiból hogy ha hoszabb távon szednéd idő után az alacsony hormontartalmútól teherbe lehet esni. persze csak ha a bogyó lenne a véd mód. orosz rulett. persze jön majd idővel a szőrösödés hormonális problemák libidó csökkenés. esetleges durvább kimenetel a meddőség. de mint feltételes módban. nem lehet tudni.


juteszembe a kérdező most kezdte. emlékezzünk vissza mindannyian nekünk is voltak aggályaink.

2014. jan. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Megfelelően (és normális minőségűt) használva a gumi igen ritkán szakad ki. Ha parázol, akkor használjatok mellé Pharmatexet, kiegészítőnek megfelel (önmagában nem használnám). Nekem 3 év alatt csak egyszer szakadt el az óvszer, mondjuk akkor szerencsére pont használtunk mellé Pharmatexet, szóval nem volt baj.

Amúgy 18 évesen már szedhetsz gyógyszert. Menj el nőgyógyászhoz, vizsgálatok alapján meg tudja mondani, melyik gyógyszer a jó neked ill. azt is, mennyire vagy hajlamos a trombózisra (mellesleg azért elég alacsony a rizikó és a tablettának számos előnye van a fogamzásgátláson kívül, ami kompenzálja).

2014. jan. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kajáljátok csak a bogyeszt... sok értelem. Aztán meg sírtok, hogy megpusztult az egész szervezetetek. Good luck!
2014. febr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!