Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit kéne használnom óvszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne használnom óvszer mellett?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, és a barátommal úgy másfél hónapja élünk szexuális életet. Óvszert használunk, de szeretnék még mást is használni mellette, hogy biztosabban ne essek teherbe. Tablettáról azt írták (mert már nézegettem),hogy ilyen fiatalon még nem ajánlják, krémen gondolkoztam.. légyszíves tippeket, és normális válaszokat:) köszönöm!
2014. jan. 7. 19:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
22%
az óvszer mért nem elég?
2014. jan. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 MedveLámaEmber ***** válasza:
0%
C vitamint. Ha a térdeid közé szorítod, akkor tuti nem lesz gyereked.
2014. jan. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%
Egyrészt nem értem miért kell kétféleképpen is védekezni, másrészt 18 évesen már bőven szedhetsz gyógyszert.
2014. jan. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Kisbarack10 ***** válasza:
49%
17 vagyok én több mind fél éve bogyózok a nőgyógyászom ajánlotta nyugodtan szedhetsz fogamzásgátlót csak menny el a nőgyógyászhoz mert nem mindegy hogy milyen gyógyszert kapsz
2014. jan. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
27%
Már mrgbocsáss, de az eszedet!!!!!
2014. jan. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Spermicid. Vannak spermiciddel ellátott gumik, de lehet külön is kapni.
2014. jan. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

azért akarok 2féle módszert is használni, mert ha a guminak baja esik akkor még ott legyen támaszként a másik, és ne kelljen rohanni esemény utáni tablettáért..


mondtam, hogy normális válaszokat szeretnék, és úgy látom egyesek meg nem tudnak olvasni!

2014. jan. 7. 19:23
 8/19 anonim ***** válasza:

Az óvszer kellő körültekintéssel használva elég biztonságos. Ha kiszakad – nálunk ez 10 év alatt egyszer fordult elő (nem, nem évi egy együttléttel számolva…. – azt úgyis észreveszed és kérhetsz 72 órás tabit.

A spermiciddel és egyéb izékkel kezelt gumik sokaknál allergiát okoznak.

De ha gondolod, szedhetsz gyógyszert is, 18 évesen már lehet bőven. Orvos mondja meg több vizsgálat után, hogy szedhetsz-e, ill. hogy melyik fajtát ajánlja.

2014. jan. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
fogamzásgátlótól kicsit tartok, mert nem akarok trombózist kapni
2014. jan. 7. 19:25
 10/19 anonim ***** válasza:
Megszakításos védekezés elég szerintem óvszer mellé.
2014. jan. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!