Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumivétel!? Jó ötlet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumivétel!? Jó ötlet?

Figyelt kérdés
Sztetek mivel a k*rváknál van gumi akkor nem lenne egyszerűbb náluk venni? mint égni a dm-be a sok vénasszony előtt?(parasztok kiméljenek)
2009. nov. 30. 11:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem égő dm-be vagy rossmannba venni... azok legalább bontatlan, és jó gumik, szóval inkább ott vegyél ;)
2009. nov. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó ötlet, mert ott nem biztosított a szavatosság, a megfelelő tárolási körülmények, a származás, stb.
2009. nov. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

erre találták ki az óvszer automatákat is, igaz a választék megkérdőjelezhető.


viszont szerintem sem égő drogériában venni. ez olyan, mintha azért égnél a hentesnél mert pulykaherét kérsz.

azt is árusítanak, az a céljuk, hogy megvásárold, akkor biztos nem fognak megkövezni amiért megveszed...


rám még egyszer sem néztek csúnyán vagy egyáltalán furcsán emiatt.

2009. nov. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha odamész egy qrvához és mondod neki, hogy gumit akarsz tőle venni, fetrengve fog röhögni. Tehát előtte és (ha nem egy kieső bekötőútnál vagy ahol rajta kívül nincs senki) azelőtt aki még látja jobban leégsz mint a boltban.
2009. nov. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én inkább ajánlanám a gyógyszertárat, ott a legbiztosabb. nemrég mikor épp vásároltam, mögöttem vagy 5 idősebb személy volt, nők férfiak és egyis se nevetett ki vagy nézett furcsán, pedig még válogattam is. ők is voltak fiatalok és tudják hogy mire való a gumi, nem égő.
2009. nov. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
sztem abszolut nem gáz... :) én nagyobb bevásárlóközpontokban szoktam... és vigyorgok egyet az eladócsajra, aztán szevasz.. nemgázz :)
2009. nov. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

én a dm-ben is meg bárhol megveszem semmi gond nincs vele

hidd el senkit nem érdekel hogy gumit veszel, legfőképp az eladót nem

2009. nov. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ja gyógyszertár. nemár. Egyszer bementem és egy fiatal lány volt a pultban. na mondom marha jó.

Meg az is hogy van hogy sose látok senkit gumit venni sehol?

2009. nov. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az a gáz, hogy neked nem égő prostihoz menni, de égő gumit venni egy boltban, mert esetleg megtudhatják, hogy te szexelsz, sőt, még védekezel is... Ez tényleg nagyon égő. :-(
2009. nov. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hány éves is vagy? 15nél biztosan nem lehetsz több, ha szerinted egy ilyen alap dolog égő..
2009. nov. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!